054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

אופטיקנה זכיינות

אופטיקה היא רשת האופטיקה המובילה בישראל, עם כ-100 סניפים בכל רחבי הארץ. כל סניפי הרשת פתוחים במשך 12 שעות ברציפות, ורובם גם פתוחים במוצאי שבת- כך שמדובר בחנות זמינה מאוד שמושכת לקוחות רבים. השירות בחנות נחשב למצוין וגם הוא אטרקטיבי מאוד עבור לקוחות-  אחד מעקרונות החנות הוא שמשקפיים משמשים בין השאר לביטוי עצמי, ולכן כל המוכרים בחנות עושים מאמצים רבים על מנת להתאים לכל לקוח את המשקפיים המושלמות עבורו.


החנות משווקת מותגים רבים וייחודיים בתחומי משקפי השמש ומסגרות משקפי הראייה, שאת חלקם היא מייבאת בעצמה- מה שמביא לכך, שאת הסחורה שניתן לקנות באופטיקנה, אי אפשר למצוא בשום מקום אחר. בנוסף לכך, החנות מעניקה אחריות מלאה על כל סוגי המשקפיים, ושירות לכל החיים לאחר נזק שנגרם להם. השילוב בין השירות המקצועי לבין המוצרים האיכותיים- הוא שהופך את רשת אופטיקנה לרשת הפופולרית והמובילה בישראל.


אופטיקנה זכיינות- יתרונות ורווחיות


גם אתם יכולים להצטרף להצלחה של רשת האופטיקה המובילה, הנמצאת במגמה של התרחבות. שוק האופטיקה בישראל מגלגל בערך מיליארד שקל מדי שנה, וגם הרווחים שלכם עשויים להיות גדולים מאוד. זכיינות לחנות אופטיקה יכולה להיות רלוונטית עבורכם גם אם אין לכם ניסיון בתחום האופטיקה, שכן ברוב המקרים מדובר רק על תפעול החנות וניהולה. אם אתם חושבים שיש לכם את מה שדרוש, תוכלו לפנות לרשת אופטיקנה ולבדוק את אפשרויות הזכיינות העומדות בפניכם. 


איך עושים את זה?


תהליך הזכיינות עשוי להיות מאוד רווחי בסופו של דבר, אך במהלכו אתם עלולים להיתקל בקשיים מסוגים שונים- הן בהקשר כלכלי והן בהקשר משפטי.


אנחנו נמצאים כאן כדי שתוכלו לעשות זאת נכון. פורטל הזכיינות של ישראל מעמיד לרשותכם שורת מומחים בתחום הזכיינות והיזמות, אליהם תוכלו לפנות בכל שאלה או בעיה שתתעוררנה באחד משלבי התהליך. בואו ללמוד מהניסיון העשיר שלנו, כדי שאתם תעברו תהליך חלק ומהיר ככל האפשר ותחתמו במהירות על הסכם זכיינות עם חברת אופטיקנה. בניהול נכון, תוכלו להחזיר תוך זמן קצר את ההשקעה שלכם, ואז להתחיל לגרוף רווחים. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014