054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

אפרודיטה זכיינות

אפרודיטה הינה רשת המשווקת בגדים תחתונים לנשים ובגדי ים, המיוצרים על ידי מבחר של חברות עולמיות מובילות (שרמל, ליז, סימון פרל, בוניטה דה מאס, טריומף ועוד). הרשת נקראת על שמה של אלת האהבה והיופי היוונית. הסניף הראשון נפתח בשנת 1993 בקניון בת ים. הרשת זכתה להצלחה רבה והתרחבה מאוד, וכיום יש לא פחות מ-70 סניפים בנקודות שונות ברחבי הארץ, בהם מועסקים מאות עובדים. 


הרשת מתאפיינת במגוון גדול מאוד של פריטים אופנתיים וחדשניים, בכל הצבעים ובכל המידות- כך שכל אחת יכולה למצוא משהו שמתאים לה. יש לציין כי הרשת מציעה את הפריטים האיכותיים הללו במחירים אטרקטיביים, ומדי פעם יוצאת בשורה של מבצעים משתלמים שמאפשרים לכל אחת לרכוש את הבגדים במחירים לכל כיס. 


לאפרודיטה דרושים זכיינים


חלק ניכר מסניפי אפרודיטה מנוהלים בזכיינות. אפרודיטה, השואפת להתרחבות מתמדת, מחפשת זכיינים נוספים לפתיחת עוד סניפים ברחבי הארץ. הרשת נוקטת בשיטה של זכיינות מלאה, דהיינו- הזכיין הוא זה שאחראי גם על הקופה ועל המלאי. בשביל לקבל אפרודיטה זכיינות, יהיה עליכם לשלם סכום חד פעמי של 250 אלף ₪, בנוסף לעלות הקמה משוערת של הסניף שהיא בערך 150 אלף ₪. חשוב לקחת בחשבון גם את עלות הזמנת המלאי הראשונה ואת שכר הדירה לקניון. הזכיינות ניתנת לתקופה בלתי מוגבלת. 


מדובר, אמנם בהשקעה כספית לא קטנה, אך בהינתן ניהול נכון, היא תוכל להחזיר את עצמה תוך זמן משוער של מספר שנים. 


אפרודיטה זכיינות- כך תעשו זאת נכון


כדי להיות זכיינים לסניף של רשת אפרודיטה, עליכם לשמור על התנהלות נכונה לאורך כל שלבי התהליך, אשר תוכל להביא בסופו של דבר לניהול של סניף רווחי שאכן יחזיר את ההשקעה הכספית בתוך פרק זמן סביר.


לצורך כך, אנחנו נמצאים כאן בשבילכם. בפורטל הזכיינות של ישראל, אנו יודעים עד כמה תהליך הזכיינות עלול להיות לא פשוט במידה ואין לכם ניסיון עשיר בעולם העסקים, ולכן אנו מעסיקים שורה של מומחים מקצועיים עתירי ניסיון אשר יוכלו לייעץ לכם ולעזור לכם לאורך כל שלבי התהליך. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014