054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

אפשרויות לרכישת זכיינות בתחום השירותים

שיטת הזכיינות פועלת שנים רבות ברחבי העולם וגם בארץ השיטה קיימת שנים ארוכות אך בשנים האחרונות המגמה הולכת ומתרחבת וחברות בינלאומיות המעוניינות לדור לשוק הישראלי מגיסות זכיינים מקומיים בעוד חברות מקומיות בתחומי מסחר, המזון ובתחומים נוספים מרחיבות את פעילותן באמצעות מכירת זיכיונות ליזמים מקומיים. אם עד לפני כמה שנים חיפשו היזמים הזדמנויות עסקיות באמצעות רכישת זיכיונות לחברות בתחום המזון הרי כיום היזמים מחפשים אפיקי השקעה נוספים ופונים לרכישת זיכיונות גם של חברות שירותים שונות בתחומים כמו מחשוב, מעבדות מחשבים ואלקטרוניקה, לרבות מעבדות לתיקון מכשירים ניידים, מכוני לימודים, אבחון וליקויי למידה ותחום פופולארי נוסף הוא תיווך הנדל"ן.
הזדמנויות עסקיות חדשות ליזמים
התרחבות שיטת הזכיינות לתחומים נוספים מאפשרת ליזמים להרחיב את תחומי עיסוקם ולהשקיע בהקמת חברות שירותים במגוון תחומים, לרבות מעדות לתיקון ניידים ומחשבים. אם עד לפני כמה שנים רק חברות ומותגים בתחום האופנה, המזון והרשתות הקמעונאיות הציעו זיכיונות למכירה הרי חברות בתחומי חינוך ושיפור מיומנויות למידה מציעות אף הן ליזמים לפתוח סניף בעיר אחרת או באזור אחר וליהנות מהצלחת השיטה ומאפשרות להרוויח היטב. גם בתחום הנדל"ן חל שינוי משמעותי בענף כאשר עוד ועוד משרדי תיווך קטנים הצטרפו לרשתות הנדל"ן המובילות מישראל או מחו"ל ורכשו זיכיון המאפשר להם ליהנות מיתרונות הגודל, מהניסיון ומהמקצועיות. גם תחום התקשורת מציע הזדמנויות חדשות ליזמים וניתן לרכוש זיכיון להפעלת מעבדת תיקונים של מחשבים וציוד תקשורת ובעיקר תיקון מכשירים ניידים וטאבלטים ובמעבדות ניתן להרוויח גם משדרוגי מכשירים, ממכירת אביזרים נלווים וממכירת מוצרים חדשים וציוד מקיף.
מצטרפים להצלחה
זכיינות שירותים מאפשרת להקים עסק חדש ולהציע שירות נדרש שלא קיים באזור או להציע שירות מבוקש שחוסך מהלקוחות באזור את הצורך לנסוע מרחקים ארוכים כדי לקבל שירות מסוים כגון מכון לימודים והעשרה על פי שיטה מסוימת שזוכה להצלחה ולהכרה מקצועית. רכישת זיכיון לעסק בתחום השירותים חוסכת את הצורך לפתוח עסק חדש וניתן ליהנות מהמוניטין של החברה המזכה ומקהל לקוחות מקומי שיגיע לסניף החדש שקרוב אליו יותר גיאוגרפית ומציע שירות דומה.  

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014