054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

בוניטה זכיינות

בוניטה החלה את דרכה כחנות בוטיק שהוקמה על ידי פרידה ונחמן ראובני, בשנת 1989. משזכתה להצלחה רבה, התרחבה הרשת ובשנת 1998 עשתה שינוי משמעותי והפכה מחנות בוטיק אחת לרשת חנויות בפריסה ארצית. בעשרים וחמשת סניפי הרשת ברחבי הארץ, בהם מועסקים בערך 200 עובדים, ניתן לרכוש את בגדי המותג בוניטה ואת הבגדים של המותג צ'יקיטה בוניטה. הרשת פונה לצעירות ולצעירות ברוחן, המבקשות ליהנות מביגוד מודרני, אופנתי וטרנדי במיוחד בעל לוק ייחודי ומרענן. 


בוניטה זכיינות- לאנשים שחיים ונושמים אופנה


אם אתם חולמים להיות מנהלים של חנות אופנה מצליחה, כדאי לכם לפנות אל האופציה של בוניטה זכיינות. הרשת מחפשת זכיינים בעלי זיקה לתחום האופנה, שיפתחו סניפים חדשים בכל רחבי הארץ. במקום להתחיל מאפס, אתם בהחלט יכולים להסתמך על השיטות המוכחות ועל הבגדים האיכותיים והמובילים של רשת האופנה הישראלית המצליחה. 


העובדה שמדובר ברשת מקומית ולא בינלאומית עשויה להקל על התנאים לזכיינות, כך שגם אם אין לכם ניסיון משמעותי בעולם העסקים תוכלו לעבור את תהליך הזכיינות באופן חלק ולהיות מנהלי סניף מצליחים. העלויות לא זניחות, אבל הן גם לא בשמיים- הקמת סניף חדש תעלה לכם 250,000 ₪, ודמי הזיכיון עצמם הם בגובה של 100,000 ₪. תקופת הזיכיון לסניף איננה מוגבלת. יש לציין כי שיטת הזכיינות היא תפעולית, כלומר- הרשת היא זו שאחראית על הקופה ועל קניית מלאי הסחורה, וכל שעליכם לעשות הוא לתפעל את החנות.


איך עושים את זה?


אם אתם נמצאים בתחילת דרככם בעולם הזכיינות, תהליך הזכיינות עלול להראות לכם ארוך ומסובך. הוא אכן מעט עמוס מבחינה בירוקרטית ועלול להערים עליכם קשיים שונים.


כדי לעשות הכל נכון ולעבור את התהליך באופן חלק, תוכלו לעזור בניסיון של המקצוענים. אנחנו בפורטל הזכיינות של ישראל מעמידים לרשותכם שורה של מומחים מהטובים בישראל בתחומי היזמות והזכיינות. הם יוכלו לייעץ אתכם ולהכווין אתכם בכל אחד מהשלבים של תהליך הזכיינות. אתנו, תוכלו לחתום במהרה על הסכם הזכיינות עם בוניטה, ולהפוך במהירות האפשרית למנהלים של סניף מצליח ורווחי. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014