054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

בחירת זיכיון מבין שניים - כיצד ומדוע?

החלטת להקים עסק עצמאי לאחר שעברת כברת דרך לא קצרה? התכוננת היטב ומצאת לנכון כי האפשרות לרכוש זיכיון של רשת המתנהלת על בסיס שיטת הזכיינות היא עדיפה יותר על פני האפשרות של הקמת עסק חדש מאין ואפס? אספת מידע על גבי רשתות שונות, שוחחת עם לא מעט יועצי זכיינות באשר לסוגי הזכיינות השונים ובדקת אפשרויות מימון לרכישת זיכיון? כעת שהכול כבר מאחוריך, עליך לבחור ברשת אחת מבין שני הזיכיונות הקיימים. להלן כמה טיפים שיסייעו לך לפעול בצורה נכונה במסגרת בחירת הזיכיון המועדף.
לקחת רגע קל ולחשוב
קודם כל אנו שמחים לבשר לך שמצב העניינים שלך הוא טוב. בררת לך כמה אופציות עדיפות מבין מבחר רחב של אפשרויות וכעת כל מה שנותר לך הוא להחליט בין שני זיכיונות בלבד. ההחלטה הזו מורכבת ואף עשויה להיות אחת הגורליות ביותר במהלך הפעילות העסקית שלך. לפיכך אנו ממליצים לך לעצור רגע ולחשוב היטב על מנת להחליט בצורה מושכלת ונבונה בסופו של יום. ראשית הכן משוואה הכוללת את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהזיכיונות שעומדים על הפרק.
השוואה- יתרונות וחסרונות של כל אחת מהרשתות
במסגרת ההשוואה התייחס לשנות הפעילות של הרשת, מהי כמות הסניפים שהיא מפעילה, אלו מהסניפים הם בזיכיון, מהי מידת התחלופה של הזכיינים ברשת ולמה יש בכלל תחלופה, האם לרשת יש עבר של תביעות משפטיות שהוגשו נגדה, האם היא הסתכסכה עם הזכיינים הקיימים שלה, מהי רמת התמיכה והסיוע שמעניקה הרשת על סמך עדויותיהם של זכייניה, מי עומד מאחורי הרשת ועוד. בשלב הבא חשוב אלו מבין הזיכיונות מדבר אליך יותר ברמה המנטאלית, אם ההתלבטות היא בין רשת מזון לאופנה, ברר מה יותר מתאים לך.
נטיות הלב והמצב המשפחתי
חשוב להביא בחשבון את הבחינה האישית ונטיית הלב, אולם במקביל התייחס למצב המשפחתי שלך, מהי כמות ההשקעה הנדרשת ממך במסגרת כל אחד מהזיכיונות שעומדים על הפרק, האם כישוריך האישיים מסוגלים לתרום לזיכיון אחד יותר מזה השני, והכי חשוב ברר את הכימיה מול מנהלי הרשת שמוכרת זיכיון.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014