054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

הדרישות המוצבות בפני הזכיינים

כל אחד אשר עומד בפני רכישה של זכיינות יודע כי בפני הזכיינות מועמדות דרישות רבות אשר עליהם לעמוד בהם כדי לרכוש את אותה זכיינות מיוחלת. כמובן, כל חברה מעמידה בפני הזכיינים שלה דרישות אחרות, מורכבות יותר או פחות, על פי הרמה של החברה, התחום בו היא עוסקת, הוותק שלה בשוק ועוד.

מצאו באתר את הדרישות השונות
אתר האינטרנט "פורטל הזכיינות של ישראל" מעניק לכם את האפשרות לדעת מראש מהן הדרישות העיקריות של הרשת כמו גודל החנות, המיקום, עלות ההקמה, התחייבויות שונות ועוד. מידע זה יכול לאפשר לכם לבחור את החבה המזכה בצורה הרבה יותר טובה ולחסוך מכם את הפניה לחברות מזכות שאתם לא יכולים לעמוד בדרישות שלהן.

ליווי צמוד לאורך כל הדרך
אתר האינטרנט "פורטל הזכיינות של ישראל" לא רק מציג בפניכם את כל המידע לו אתם זקוקים אלא גם מאפשר לכם ליהנות משירות של מומחה מקצועי ובעל ניסיון בתחום אשר ילווה אתכם לאורך כל התהליך עד להצלחה הגדולה.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014