054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

הוניגמן זכיינות


רשת הוניגמן החלה את דרכה בתל אביב בשנות השבעים, כאשר שרה הוניגמן, הקימה את החנות הראשונה שלה לבגדי ילדים. בקומה שמעל החנות, החלה המשפחה לייצר בגדי ילדים ולהפיץ אותם בכל הארץ בשנת 1978 הוקמה חברת הוניגמן ובניו, והרשת החלה לייצא את בגדי האיכות שלה לבריטניה ולגרמניה. כיום, לאחר למעלה משישים ושש שנות פעילות, מפעילה רשת הוניגמן כמאה ושבעים סניפים ברחבי הארץ ומעסיקה כאלף וארבע מאות עובדים. בנוסף למותגאופנת הנשים הוניגמן, מייצרת הרשת ומשווקת את מותג אופנת הצעירים TNT, את מותג הילדים הוניגמן קידס, את מותג בגדי התינוקות הוניגמן בייבי ואת מותג אופנת הרחוב לילדים ולנוער וירוס. ההצלחה הגדולה לה זוכים סניפי הוניגמן, הפכה את הרשת הישראלית הוותיקה לאחת הרשתות המבוקשות ביותר על ידי יזמים המעוניינים להפוך לזכיינים. 

זכיינות הוניגמן מאפשרת לזכיינים, בדומה לזכיינות של רשתות אופנה רבות אחרות, לפעול תחת שם המותג ולהשתמש בסמלים המסחריים ובשיטות העבודה של החברה. משמעות הדבר היא שזכיין של הוניגמן רוכש מהנהלת החברה את הזכות לפתוח סניף בבעלותו , בו יימכרו באופן בלעדי הקולקציות של רשת הוניגמן. עבור זכויות אלה, משלם הזכיין לרשת הוניגמן דמי זכיינות קבועים וכן מעביר לה תמלוגים חודשיים ממחזור המכירות של הסניף.. את כל הפרטים על זכיינות של הונגמן תוכלו למצוא באתר זכיינות ישראל, אתר הבית של הזכיינים בישראל. 

אתר זכיינות ישראל, הוקם על ידי מומחים בתחום הזכיינות. מומחים אלה  ששמו לב לעובדה כי ליזמים המעוניינים להפוך לזכיינים של רשתות אופנה או רשתות בתחומים נוספים, חסרה כתובת אליה יהיה באפשרותם לפנות לקבלת מידע אמין ובלתי תלוי. אתר זכיינות ישראל מתעדכן באופן קבוע בהצעות החמות ביותר לרכישת עסקים פעילים בזכיינות, בפרטי הרשתות המזכות, בתנאי הזכיינות השונים ובמאמרים מקצועיים עדכניים. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014