054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

הקמת חברת אופנה מזכה


אם אתם רוצים להקים רשת אפנה  אשר תמכור זיכיונות ותהפוך לחברה גדולה ומוכרת, עליכם להתחיל בהקמה של החנות הראשונה ושיווק אינטנסיבי שלה. מדובר בתהליך ארוך ותהליך שידרוש מכם עבודה רבה אך בעזרת המומחים של פורטל הזכיינות של ישראל תוכלו לבצע את התהליך כולו בצורה הרבה יותר פשוטה והרבה יותר טובה, בצורה שתאפשר לכם להקים את הרשת במהירות גדולה ולזכות לקהל לקוחות רב וזכיינים רבים.

מיצוב הרשת בשוק

כדי להפוך את החנות שלכם לרשת חנויות בזכיינות ובכדי להפוך את החברה שלכם לחברה מזכה בתחום האופנה, עליכם למצב את המותג שלכם בשוק, להפוך את החנות שלכם לחנות שרבים מכירים את שמה ובאזור בו היא מוצבת היא זוכה להצלחה רבה. בעזרת מיצוב הרשת בצורה נכונה וטובה תוכלו לפנות אל זכיינים ולהתחיל בהרחבת רשת חנויות האופנה אל עבר מקומות נוספים.

ייעוץ וליווי לאורך כל הדרך
פורטל הזכיינות של ישראל בתחום האופנה מעמיד לרשותכם מומחים מקצועיים אשר יסייעו לכם לעבור את כל התהליך בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה. בעזרת המומחים של הפורטל תוכלו להפוך את החברה שלכם לחברה מזכה בצורה הרבה יותר טובה וכך בתוך זמן קצר יחסית לזכות לרווחים גדולים ובבלוג אופנה ולהיות בעלי מותג שכולם מכירים אותו, מותג בעל לקוחות רבים מאוד.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014