054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

הקריטריונים המשפיעים על מחיר הזכיינות

אם כבר התחלתם לבדוק אודות רכישה של זכיינות בוודאי שמתם לב כי כל רשת דורשת מחיר שונה לחלוטין עבור רכישת הזיכיון שלה. מחיר זה משתנה בהתאם לקריטריונים רבים מאוד ובעיקר על פי ההחלטה של החברה אך יחד עם זאת, ניתן למנות שני קריטריונים עיקריים המשפיעים על המחיר של הזכיינות ועליהם תוכלו לקרוא במאמר זה.

המוניטין של החברה
אחד מבין הדברים אשר משפיע באופן משמעותי מאוד על המחיר אותו הרשת דורשת עבור הזיכיון הינו המוניטין שלה. ככל שהחברה הינה בעלת מוניטין רב יותר בשוק, חברה בעלת וותק ושנים של הצלחה, דמי הזיכיון אותם היא תדרוש יהיו גבוהים יותר, בהתאם לרווחים הפוטנציאלים מאותה רשת.

היקף הרווחים של החברה
ככל שחברה מרוויחה יותר, דמי הזיכיון אותם היא תדרוש יהיו גבוהים יותר. החברה מציגה בפני הזכיין פוטנציאל לרווח גבוה ולכן מרשה לעצמה לדרוש מחיר גבוה בעבור השתתפות הזכיין ברווחים הללו, מה שמעלה את דמי הזכיינות יותר ויותר ככל שהרשת מרוויחה סכומים גבוהים יותר.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014