054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זיכיון אופנת רנואר - כל התשובות


רשת אופנת רנואר, שנוסדה בשנת 1993 מפעילה כיום למעלה ממאה סניפים ברחבי ישראל. הרשת המונחית על ידי עקרונות בסיסיים בניהם: יצירתיות, עדכניות אופנתית, וחיבור הדוק לקהל הישראלי, הצליחה במהלך שנות פעילותה ליצור שילוב ייחודי בין המגמות החדישות ביותר באופנה העולמית, הרוח הישראלית וההעדפות של השוק המקומי. שילוב זה הפך את רשת רנואר לאחת הרשתות המועדפות ביותר על קהל חובבי האופנה בישראל ואת זיכיון אופנת רנואר לאחד הזיכיונות המבוקשים ביותר על ידי יזמים המעוניינים להצטרף אל עולם האופנה ולהקים עסק משלהם, בשיתוף פעולה עסקי ותפעולי עם גוף מקצועי וידוע. 

רק זיכיון אופנת רנואר מאפשר ליזמים לפעול תחת שמה של הרשת ולהציע את הקולקציות הייחודיות שלה בחנויות ממותגות. עבור זכות זו משלם הזכיין דמי זכיינות קבועים ומעביר להנהלת הרשת תמלוגים חודשיים הנקבעים על פי מחזור המכירות החודשי של הסניף. האם זיכיון אופנת רנואר באמת מתאים לכם? האם באפשרותכם לנצל את ההזדמנות ולהפוך את זיכיון אופנת רנואר למקור אמין ויציב להכנסות? מה עליכם לעשות על מנת לרכוש זיכיון אופנת רנואר? את כל התשובות לכל השאלות, תוכלו למצוא כאן, באתר זכיינות ישראל, אתר הבית של הזכיינים בישראל. 

הזכיינות הפכה בשנים האחרונות לאחת המגמות השולטות בעולם העסקים הישראלי. רשתות בתחומים שונים, ממזון ועד אופנה, משיווק נדל"ן ועד תכשיטים, מקימות מדי שנה עשרות סניפים, המנוהלים על ידי זכיינים. על מנת לעשות קצת סדר בעולם הזכיינות הסבוך הוקם אתר זכיינות ישראל. כאן תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת להפוך לזכיינים של רשת רנואר או של כל רשת אופנה אחרת. מרשימת עסקים פעילים בזכיינות למכירה, דרך מאמרים מקצועיים ועד לרשימת אנשי מקצוע המתמחים בזכיינות. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014