054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זיכיון זארה בישראל

זארה היא רשת חנויות אופנה בפריסה בינלאומית, שהחלה את דרכה בספרד. בשנת 19997 נפתח הסניף הראשון בישראל. הרשת נחשבת לשם דבר עולמי בתחום האופנה, והיא מציעה את כל סוגי הבגדים, אביזרי האופנה והנעליים עבור גברים, נשים וילדים. ניתן למצוא בגדים יומיומיים וגם בגדים אלגנטיים. הייחוד ברשת הוא שמדובר בבגדים אופנתיים מאוד ובעלי מראה יוקרתי, אך המחירים נשארים נוחים ואטרקטיביים- מה שמביא הרבה מאוד צרכנים לבחור דווקא ברשת זו. 


גם חווית הקנייה בחנות היא ייחודית- החנות שמה הרבה מאוד דגש על השירות שמקבלים הלקוחות בחנות, כך שהוא יתאים לסטנדרטים הבינלאומיים של רשת זארה העולמית. גם עיצוב החנות וחלון הראווה הם בעלי חזות מושכת וייחודית, והכל מעוצב בידי מקצוענים. הרשת התרחבה וכיום יש כ-20 סניפים בפריסה ארצית.


זכיינות זארה- איך עושים את זה?


זארה היא רשת אופנה בינלאומית שזכתה להצלחה רבה ויציבה בכל רחבי העולם, ולכן זכיינות זארה עשויה להיות רווחית מאוד. אולם הדבר אינו פשוט כלל, כיוון שמדובר ברשת אופנה בינלאומית בעלת סטנדרטים גבוהים. אם אתם מעוניינים להיות זכיינים לסניף של חנות זארה, תצטרכו להוכיח את עצמכם במגוון מישורים. מלבד דמי הזכיינות עצמם וערבויות בנקאיות נוספות, החברה גם תבדוק אתכם מבחינת ניסיון עסקי, יכולות ותכונות אופי, כדי לוודא שאתם אכן מסוגלים לנהל סניף רווחי של הרשת.


עלות הזיכיון צפויה להיות לא זולה, בייחוד במידה ואתם מקימים חנות חדשה- זאת, כיוון שחנויות זארה נפרסות על פני שטח גדול יחסית, מה שמעלה משמעותית את עלויות ההקמה.


עזרה מקצועית בדרך


זכיינות זארה עלולה להראות כמו עסק למקצוענים ולבעלי ניסיון עסקי, אך אם תקבלו את ההכוונה הנכונה- גם אתם תוכלו להיות זכיינים לאחת מחנויות הרשת. אנחנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים לכם ייעוץ מקצועי ואיכותי. מיטב המומחים שלנו ילוו אתכם לאורך כל הדרך, כך שתדעו בכל שלב שאתם פועלים נכון. אנו נסייע לכם לצלוח את המיונים ולחתום על הסכם הזכיינות עם זארה. בנוסף לכך, נוכל לעזור לכם גם בניהול הסניף עצמו. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014