054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זיכיון לחנויות בגדים

רכישת זיכיון לחנויות בגדים הינו תהליך לא פשוט. השלב הראשון בתהליך הוא בחירת חנות הבגדים אשר ממנה אתם מעוניינים לרכוש את הזיכיון. באתר פורטל הזכיינות של ישראל תוכלו למצוא מגוון רחב של חנויות בגדים אשר מחפשות זכיינים, מתוך המגוון הזה תוכלו למצוא את חנות הבגדים המתאימה לכם בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה.

לאחר שבחרתם את החברה ממנה אתם מעוניינים לרכוש את הזכיינות עליכם להתחיל בתהליך הרכישה של אותו זיכיון לחנויות בגדים מאותה חברה. התהליך הוא לא פשוט ולכן מומלץ להיעזר במומחים ואנשי מקצוע בתחום אשר יאפשרו לכם לעבור אותו בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה.

לאחר קבלת הזכיינות עליכם להתחיל בהקמת החנות על פי הדרישות של הרשת ועל פי ההנחיות שלה בכל פרט כמו עיצוב החנות, סידור המדפים, התמונות שיתלו על הקירות וכמובן, הבגדים אשר תמכרו בתוך אותה חנות. רק לאחר מכן תוכלו להתחיל לפתוח את החנות ולתפעל אותה בצורה טובה ונכונה באופן שוטף.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014