054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זיכיון לחנות בגדים

כיום, מגלגל ענף הטקסטיל כספים רבים מאוד. למעשה, כמות הכספים שהצרכן הישראלי משקיע בטקסטיל היא השנייה בגודלה, אחרי ההשקעה במזון כמובן. לכן, ניהול של חנות בגדים עשויה להיות רווחית מאוד. עם זאת, גודלו של הענף גורם גם לתחרות רבה בין חנויות הבגדים השונות, תחרות שיכולה להיות גם אכזרית. חנויות בגדים קטנות בדרך כלל אינן מחזירות אפילו את עלויות הייצור של הסחורה, ורובן נסגרות במהירות עקב פשיטת רגל. 


למעשה, הרבה מהישראלים בוחרים לקנות בחנויות מותגיות, והם אינם ניגשים כלל לחנויות קטנות שאין להם שם של מותג ידוע. המותג עשוי להעיד על כך שהבגדים אופנתיים ואיכותיים- ולכן אין לתמוה על המנהג הזה של הצרכנים בישראל.


איך ניתן להצליח בענף?


כדי שלא להמר אלא להגיע להצלחה כמעט וודאית, מומלץ שלא לפתוח חנות בגדים משלכם ולהתחיל את הכל מאפס, אלא לרכוש זיכיון לחנות בגדים השייכת לרשת מובילה. בעלות על חנות מוכרת ואהובה, שמצליחה בכל מקום בה היא מוקמת. יכולה להוות ערובה להצלחה כמעט בטוחה ולרווחים מהירים שיחזירו את ההשקעה הכספית בתוך מספר שנים. הדבר יכול להתאים גם למי שאין לו הרבה ניסיון עסקי- מדובר בחברה בעלת קהל לקוחות קיים, כך שאין צורך להגיע לקהלי יעד חדשים ולהשקיע מאמצים רבים בשיווק ובפרסום.


בנוסף, חברות רבות מציעות גם ליווי והדרכה באשר לשיטות הניהול של הסניף, כך שתוכלו ליהנות מהתנהלות נכונה שסביר להניח שתביא לרווחיות.


לעבור את המיונים ולחתום על הסכם זכיינות


עם כל האמור לעיל, זיכיון לחנות בגדים אינו עניין של מה בכך. ככל שהרשת מצליחה יותר, היא תציב תנאים רבים יותר למי שמעוניין להיות זכיין לסניף הרשת. חברות רבות עורכות מיונים קפדניים, אותם עוברים רק בעלי ניסיון עסקי ותכונות אופי מסוימות.
כדי לצלוח את המיונים האלה, אנחנו בפורטל הזכיינות של ישראל מעמידים לרשותכם שורה של מומחים מקצועיים ומנוסים בכל תחומי הזכיינות והיזמות בארץ. אנו נוכל ללוות אתכם לאורך כל שלבי התהליך, ולייעץ לכם בנוגע לכל בעיה שעלולה להתעורר. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014