054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זיכיון למכירה מטעם רשתות אופנה מובילות

רשתות אופנה ידועות ומוכרות מציעות לכם זכיינות למכירה בתנאים מפליגים: אתם רוכשים חנות שלמה, מקבלים לנהל אותה בכוחות עצמכם, אבל שימו לב להטבה: שלט המותג של הרשת נשאר אצלכם ואתם יכולים לעשות בו שימוש, ולמשוך לקוחות כמו מגנט, כמעט ללא שיווק. כיצד מתחילים, וכיצד הדבר יביא לשיפור וביסוס ניכר בעתידכם הכלכלי?

תחילת הזכיינות – באתר זכיינות ישראל לנושא אופנה

אתם זה מכיל את כל הצעות העבודה הזכייניות בתחום, כלומר את כל המקומות מהם ניתן לרכוש זיכיון למכירה בנושא אופנה. באתר, אתם מוזמנים לבחור את תחום האופנה שצד את לבכם, ואנו נעשה כל שאנו יכולים למצוא לכם סניף זכייני של אותו תחום. אנו נקשר אתכם עם בעלי הזיכיון, כלומר אמרכלי הרשת, ועם מומחים מטעמנו שיספקו לכם את מיטב העצות להתנהלות נכונה כזכיינים.

זכיינות – הכלי שישפר את עתידכם הכלכלי

זכיינות תשפר לעין ערוך את עתידכם הכלכלי, בשל כך שאתם גם תעבדו כעצמאיים וגם כמעט שלא תצטרכו לחשוש מאובדן לקוחות. זכיינות למכירה הינה עסקה שווה. בסופו של דבר, קבלה או אובדן של לקוחות תלויות בכם, כבעלי העסק, אבל הסיכוי שתעשו "שטויות" מסחריות כמעט אינו קיים בזכיינות. בעסק שהוא 100% עצמאי יש כל כך הרבה מקום לטעויות, החל ממיתוג לא נכון ועד אימון עסקי לא מתאים. כאן, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לתת ללקוחות לגלות שיש סניף של רשת X כלשהי באזורם, והם כבר יבואו לקנות אצלכם, ואפילו יגיעו פעמים תכופות אחת ביחס לשנייה, כך שחלק ניכר מציבור הלקוחות אתם כבר תכירו בלאו הכי. לכן, עם התנהלות קבועה מולם, ושמירה על מאזן מלאי קבוע אתם שומרים על מקור פרנסתכם ועושים זאת בבטחה רבה ביחס לעסק העצמאי.

זכיינות אופנה – הכירו עולם חדש של ביגוד והנעלה

גם אם אתן כלות לאחר חתונה, או אתם תלמידי עיצוב אופנה, יש דברים שמחדשים גם לכם, במיוחד בתחום מורכב כמו אופנה. בחנויות האופנה של רשת "זכיינות ישראל - זכיינות אופנה" ניתן למצוא זיכיון למכירה אשר יעשיר את הידע שלכם בנושא זה, ויגרום לכם להיחשף לסגנונות ביגוד מגוונים ומרתקים. בדיוק כפי שתהליך של קידום אורגני לעסק מקפיץ אותו במנוע החיפוש לעמודים הראשוניים.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014