054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זיכיון לרשת אופנה

מעוניינים לפתוח חנות אופנה חדשה? ייתכן כי רכישה של זיכיון לרשת אופנה יתאים לכם בצורה הרבה יותר טובה. רכישה של זיכיון לרשת אופנה הינה רכישה המציעה יתרונות רבים מאוד על פני פתיחה של חנות אופנה עצמאית, מול חסרון עיקרי אחד – עלות יחסית גבוהה של רכישת הזיכיון. היתרונות הבולטים ביותר של רכישת זיכיון לרשת אופנה לעומת פתיחה של חנות אופנה עצמאית הם:

* רכישת זיכיון מעניק אפשרות שימוש בשם הרשת ובמוניטין שלה, בחנות אופנה שזה עתה נפתחה דרושה עבודה רבה בכדי ליצור מוניטין של רשת גדולה. זכיינות של מותגים היא דרך בטוחה לפתיחת העסק.

* רכישת זיכיון של רשת אופנה מעניקה לאדם את כל המידע לו הוא זקוק על ניהול החנות, בחנות עצמאית הוא יצטרך ללמוד הכול בעצמו.

* פתיחה של חנות אופנה תחת שם של רשת מוכרת וידועה מאפשרת לאדם ליהנות מקהל לקוחות גדול במיוחד כבר מהיום הראשון, בחנות עצמאית הוא יצטרך לבצע עבודות פרסום רבות בכדי לזכות לקהל לקוחות זה.

* בעת רכישת זיכיון לרשת אופנה האדם יכול ליהנות מהפרסום של הרשת ולא להוציא על כך כספים רבים מכיסו.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014