054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זיכיון של דיזל

רשת דיזל הינה רשת חנויות אופנה בינלאומית, אשר הוקמה באיטליה. הרשת החלה את דרכה בייצור בעיקר של ג'ינסים, אולם כיום היא מייצרת גם פריטים נוספים. הרשת מתאפיינת בקו נועז ומודרני, שמושך המון גברים ונשים ברחבי העולם לקנות דווקא את מכנסי הג'ינס המיוצרים על ידי החברה. מבחינת צרכנים רבים, גם בישראל, אין תחליף לג'ינסים של דיזל, המשלבים בין איכות, נוחות וגזרה נועזת במיוחד, המתאימה לאנשים שלא מתביישים לבטא את עצמם באמצעות מה שהם לובשים. 


הנהלת דיזל נמצאת באיטליה ומתווה את המדיניות וההתנהלות של כל הסניפים, וחנויות דיזל קיימות בכל רחבי העולם. בכל אחת מהארצות בהן יש חנויות של החברה, קיימת נציגות מטעם ההנהלה שתפקידה לתאם בין כל הסניפים. במידה ומעניינת אתכם זכיינות דיזל, עליכם לפנות אל נציגות החברה בארץ. 


זכיינות דיזל- אתגר ששכרו בצדו


מדובר, כאמור, ברשת אופנה מצליחה ובינלאומית. לכן, היא מציבה סטנדרטים גבוהים מאוד למי שרוצה להיות זכיין לאחד מסניפי הרשת. בנוסף לעלויות ההקמה והזיכיון והאחוזים הקבועים מהמכירות אותם יהיה עליכם לשלם לרשת, תצטרכו לעמוד בעוד שורת תנאים. החברה תבדוק גם שיש בידיכם ערבויות בנקאיות מספיקות, כך שתוכלו לעמוד בכל ההתחייבויות שלכם; בנוסף לכך, תעברו גם מיונים המבטיחים כי יש לכם חשיבה עסקית נדרשת, וכן תכונות אופי החשובות להיותכם מנהלים בחברה (כמו השגיות, יושרה ועוד). 


לא תמיד קל לעמוד בכל התנאים האלה, אבל למי שאכן מצליח לקבל זיכיון לסניף דיזל- מובטחים רווחים גדולים, אשר יכסו במהרה את ההשקעה הכספית שלכם- ולאחר מכן תוכלו להרוויח.


מקבלים ייעוץ מפורטל הזכיינות של ישראל


העמידה בתנאי הזכיינות של חברת דיזל היא לעיתים לא פשוטה כלל. לצורך כל, אנו מזמינים אתכם להיעזר בפורטל הזכיינות של ישראל. אצלנו תוכלו להיעזר במומחים בתחום הזכיינות והיזמות, איתם תוכלו להתייעץ בנוגע לכל שאלה או בעיה. אנו נספק לכם ליווי צמוד לאורך כל תהליך הזכיינות. בעזרתנו, תוכלו לעבור את כל השלבים בצורה חלקה ונכונה, לחתום בהצלחה על הסכם זכיינות עם חברת דיזל, להתחיל לנהל את הסניף ולהרוויח. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014