054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זיפ זכיינות

זיפ הינה רשת חנויות אופנה בפריסה ארצית. הרשת מתמקדת באופנה צעירה ועוקבת אחרי כל הטרנדים והמגמות המודרניים באופנה- ולכן מתאימה לצרכנים שמעוניינים להתחדש בכל עונה בפריטים האופנתיים ביותר. הרשת מתמחה בסוגים שונים של פרטי לבוש- ג'ינסים, חולצות, שמלות ועוד, וזאת לצד מגוון רחב של אביזרי אופנה כגון תיקים ונעליים. הרשת שומרת על מחירים אחידים וסבירים יחסית ומדי פעם יוצאת במצעים אטרקטיביים, מה שמעלה מאוד את הפופולריות שלה בקרב צרכנים בארץ.


הרשת שומרת על מכירות יציבות גם כשעסקים אחרים רושמים ירידה, מה שגורם לה לשאוף להתרחבות ולפתיחת סניפים חדשים ברחבי הארץ מדי שנה. כיום ישנם 49 סניפים בפריסה ארצית.


זיפ זכיינות- למה זה כדאי?


רבים מאתנו חולמים לפתוח חנות בתחום האופנה, אך קשה מאוד לעשות זאת לבד (ואפילו על גבול הבלתי אפשרי). התחרות הקיימות בתחום האופנה היא גדולה מאוד בשל פוטנציאל הרווחיות הגבוה מהענף. כתוצאה מכך, חנויות לא ממותגות כמעט ולא שורדות, והן פושטות רגל במהרה לאחר שלא החזירו את העלות שלהן. לכן, כדאי להיות זכיינים לסניף של רשת אופנה מוצלחת כמו זיפ- מה שמהווה אמנם סיכון, אך זהו בהחלט סיכון קטן בהרבה מאשר פתיחת חנות חדשה לחלוטין.


ההצלחה הרבה של רשת זיפ תביא לכך שרוב הסניפים החדשים שייפתחו יהיו רווחיים גם הם. עם זאת, לא מדובר במשימה פשוטה. זיפ זכיינות עלולה לדרוש מכם, מעבר לסכום הכסף שלא תמיד קל לעמוד בו, גם ניסיון עסקי מסוים ויכולות שונות. 


פורטל הזכיינות של ישראל- ליווי ועזרה בתהליך הזכיינות


אם אתם חיים ונושמים אופנה ותמיד חלמתם למכור אופנה לאנשים, מקומכם הוא כזכיינים לסניף של רשת זיפ. גם אם אין לכם ניסיון עסקי עשיר, אנו נוכל לעזור לכם להגיע לזכיינות וגם לנהל נכון את הסניף שלכם. אנחנו נעמיד לרשותכם מומחים בתחומי הזכיינות והיזמות, שיוכלו לזהות את הפוטנציאל הגלום בכם ולעזור לכם להוציא אותו לאוויר העולם. אנו נהיה שם בשבילכם במהלך המיונים, כך שתוכלו לחתום בהצלחה על הסכם הזכיינות ולנהל סניף של זיפ. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014