054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיין זארה ישראל


זארה היא רשת חנויות אופנה ספרדית המשתייכת לקבוצת האופנה אינדטקסט. החנות הראשונה של רשת זארה נפתחה בשנת 1975 בגליסה. מאז התרחבה הרשת באופן משמעותי ביותר והיא מפעילה כיום סניפים בשבעים ושלוש מדינות ברחבי העולם. בישראל מפעילה רשת זארה שמונה עשר סניפים, המציעים קולקציות מעוצבות במחירים סבירים. סניפי רשת זארה זוכים, כמעט בכל מקום בו הם מוקמים להצלחה גדולה ויזמים רבים, המעוניינים להצטרף להצלחה העולמית של הרשת, פונים לנציגות הישראלית של רשת זארה על מנת לברר את מה עליהם לעשות על מנת להפוך לזכיינים של זארה ישראל. 

כמתבקש מהפנייה אל נציגות ישראלית של אחת מרשתות האופנה המובילות בעולם, הדרך של היזם מהפניה הראשונית עד לרגע בו הוא יוכל להעיד על עצמו כעל זכיין של זארה ישראל, היא ארוכה ומורכבת. אולם המציאות מוכיחה פעם אחר פעם כי בסופו של דבר מדובר בהשקעה משתלמת. את כל מה שאתם רוצים לדעת עלזכיינות זארה ישראל, או על זכיינות של כל רשת אחרת הפועלת בארץ, תוכלו למצוא באתר זכיינות ישראל, אתר הבית של הזכיינים בישראל. 

אתר זכיינות ישראל הוקם על מנת לאפשר ליזמים המעונייניםלהפוך לזכיינים של רשתות אופנה כמו זארה ישראל או של רשתות העוסקות בתחומים נוספים, ליהנות מהמידע העדכני ביותר בתחום הזכיינות בזמן אמת. בסיס הנתונים של אתר הזכיינות של ישראל, מכיל את פרטיהן המעודכנים של רוב הרשתות הפועלות כיום בישראל. בנוסף מציע האתר גם שפע של הזדמנויות לרכישת עסקים פעילים בזכיינות, מאמרים מקצועיים במבחר נושאים הקשורים לתחום הזכיינות ופרטי התקשרות של עורכי דין, רואי חשבון ובעלי מקצוע נוספים המציעים שירותים ייחודיים לזכיינים של רשתות אופנה ושל רשתות בתחומים נוספים. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014