054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיין נייקי

לא קל להצליח בעולם האופנה. בתחום קיימת תחרות רבה מאוד, ולעיתים נראה שבלתי אפשרי להתחיל מאפס ולפתוח חנות חדשה ולא ממותגת. למה להפוך את החיים לקשים, כאשר יש מותגים בסדר גודל עולמי שמעוניינים להתרחב ולפתוח סניפים חדשים בארץ? זכיינות יכולה להיות מאתגרת והיא כן מהווה סיכון, אך מדובר על הימור בטוח בהרבה מאשר פתיחה של עסק חדש לחלוטין- בזכיינות, אתם עומדים על כתפיהם של ענקים, מה שנותן נקודת פיתחה טובה בהרבה מאשר עסק חדש שמתחיל מההתחלה. 


אודות חברת נייקי


נייקי הוקמה בארה"ב בשנת 1964. מאז, נפתחו סניפים של נייקי בכל רחבי העולם, וכמעט לא ניתן למצוא מותג ספורט אשר זכה להצלחה בסדר גודל כזה. למעשה, ניתן להגיד שנייקי הפכה למעין סמל של העולם המערבי. עד מהרה, נפתחו סניפים של החנות גם בישראל- כאן, מופעלים הסניפים השונים על ידי זכיינים. מובן שהחברה המצליחה שואפת להתרחב, והיא מחפשת זכיינים חדשים לסניפים חדשים ברחבי הארץ.


זכיין נייקי יכול לגרוף הרבה מאוד רווחים ממכירות החנות, אשר נותרות יציבות עם השנים. עם זאת, לא כל כך פשוט להיות זכיין נייקי- מדובר בחברה בינלאומית ומצליחה מאוד, שעלולה להערים לא מעט קשיים על הזכיינים הפוטנציאליים. מלבד סכום הכסף על הזיכיון עצמו, תבדוק החברה שהוכחתם את עצמכם כבר בעולם העסקים, ושיש לכם את כל הידע והתכונות הנדרשות על מנת להיות המנהלים של סניף נייקי מצליח. 


פורטל הזכיינות של ישראל- הדרך שלכם לזכיינות


אם אתם מאמינים בעצמכם, גם אנחנו מאמינים בכם. בפורטל הזכיינות של ישראל, אנו סבורים כי אם יהיו לכם הכלים הנכונים, גם אתם תוכלו להיות זכיינים לחברת נייקי- ואנחנו כאן על מנת לתת לכם את הכלים הללו. אנו נוכל לייעץ לכם וללוות אתכם לאורך כל הדרך. אנחנו נלווה אתכם בפנייה לחברת נייקי ובמהלך המיונים, אשר תצליחו ותחתמו על הסכם הזכיינות עם החברה. גם לאחר מכן, אנו נוכל להיות לכם לעזר כאשר כבר יהיה ברשותכם סניף של נייקי- ונוכל לעזור לכם לנהל אותו באופן מחושב ורווחי. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014