054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיין H&M ישראל

החנות הראשונה של H&M הוקמה בשוודיה בשנת 1947, ומכרה אך ורק בגדי נשים. לאחר מכן נפתח סניף נוסף בשטוקהולם, במדינות נוספות ברחבי סקנדינביה, ואז החנות התפשטה במהירות לכל אירופה ותוך זמן קצר למדי- גם לכל רחבי העולם. כיום היא מונה 3300 סניפים על פני 54 מדינות, והיא נמצאת במגמה של התרחבות מתמדת. ב2010 נפתח הסניף הראשון של החנות בישראל, בקניון עזריאלי שבתל-אביב (כולנו זוכרים את ההתנפלות הגדולה בפתיחת הסניף). כיום יש עשרה סניפים של הרשת בארץ. 


 260 המעצבים העובדים ברשת עמלים על יצירת אופנה ייחודית ויצירתית. הרשת מתאפיינת בפריטים באיכות גבוהה מאוד בסטנדרטים בינלאומיים, ועם זאת במחירים הנוחים לכל כיס. כיום ניתן למצוא ברשת בגדי נשים, גברים וילדים, וגם מגוון רחב של אביזרי אופנה. 


זכיין H&M  ישראל- אחד מהסכמי הזכיינות המשתלמים ביותר


ניתן למצוא הרבה מאוד חנויות בגדים ששואפות להתרחב, אשר מחפשות זכיינים לסניפים שונים שלהן. אולם קשה מאוד למצוא עסקה טובה יותר בתחום מאשר זכיינות לסניף של H&M. אמנם מדובר בהשקעה כספית לא קטנה, שכן לרוב מדובר בחנויות מאוד גדולות מבחינה פיזית, אבל מהצד השני- מדובר בחנות שתמיד מלאה בלקוחות, והפופולריות שלה רק עולה עם השנים. אנשים רבים מעדיפים לנסוע לקניון רחוק מביתם ולקנות בחנות זו, ואם ייפתחו עוד סניפים ברחבי הארץ- סביר להניח שגם להם יהיה ביקוש גבוה למדי. 


עם זאת, לא קל להיות זכיין H&M ישראל. מדובר בחברה בינלאומית, אשר מציבה סטנדרטים גבוהים למדי לזכיינים הפוטנציאליים.


עצה והכוונה מפורטל הזכיינות של ישראל


לא קל אין פירושו בלתי אפשרי. אנחנו בפורטל הזכיינות של ישראל בטוחים שגם אתם יכולות להצליח להיות זכיינים לסניף של רשת H&M. אמנם מדובר במשימה לא פשוטה מהרבה היבטים, אך אנחנו נעניק לכם ייעוץ והכוונה צמודים עד אשר תצלחו אותה. באמצעות ליווי אישי לאורך כל שלבי התהליך, תוכלו להתנהל באופן החכם והכנון ביותר, כך שתגיעו לחתום על הסכם זכיינות עם רשת H&M. לאחר מכן, נוכל לסייע לכם בעולם העסקים, כך שתוכלו לנהל סניף רווחי ומשגשג. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014