054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות אופנה

פתיחת עסק חדש בעולם האופנה הוא עניין לא פשוט בכלל, בעיקר בשני העשורים האחרונים בהם נשלט השוק על ידי רשתות ענק בעלות מותגים חזקים המושכים אליהם את מרבית הביזנס בתחום. יחד עם זאת, אם יש לכם חלום לפתוח חנות אופנה, זאת דווקא בשורה טובה בשבילכם, מכיוון שלא תצטרכו להקים את העסק שלכם מאפס, אלא תוכלו לקבל זיכיון מאחת הרשתות החזקות, ולהתחיל עסק מנקודת פתיחה טובה הרבה יותר, עם פחות סיכונים והרבה יותר תמיכה ומשאבים העומדים לרשותכם.

מגיעים מוכנים ומצליחים

יחד עם זאת, קבלת זיכיון במסגרת תכנית זכיינות אופנה של רשת גדולה היא הזדמנות שעליכם לדעת כיצד לנצל, וכדי לעשות את זה יהיה עליכם לגשת לכל העניין בצורה עסקית ורציונלית לחלוטין, עם כל הידע הנדרש, כל התכנון הנדרש, וכל חבילת הערך שאתם יודעים להציע לרשת, כך שתעדיף אתכם על פני אחרים המעוניינים בחנות אופנה מצליחה בדיוק כמוכם.

מלווים אתכם עד ליעד

זכיינות ישראל היא חברה המייעצת, תומכת ומלווה יזמים חדשים הנכנסים לעולם הזכיינות בכל ענפי הכלכלה השונים, ומספקת להם את כל התמיכה העסקית הנדרשת, ליווי מקצועי, ייעוץ משפטי וגיבוש כל החבילה העסקית הדרושה להזנקת הפעילות. הכל מתחיל בתכנון נכון, בגיבוש הסטייט אוף מיינד הנדרש, בהסתכלות נכוחה על המציאות, וכמובן בחיבור עם אנשי הרשת על מנת להציג להם את היכולות שלכם. בכל זה אנו עוזרים ומסייעים לכם, אז צרו קשר ונוכל לצאת לדרך.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014