054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות אופנת גברים

עולם אופנת הגברים הוא אמנם עולם מעט פחות תחרותי מאשר שוק אופנת הנשים, אך גם כזה שמאופיין במבחר יותר קטן ובאפשרויות עיצוב יותר מוגבלות. בהתאם לכך, הקמת עסק עצמאי בעולם זה היא משימה מאתגרת למדי, בעיקר לאור חוסר היכולת ליצור בידול משמעותי מרשתות הענק הממלאות את כל צרכי ציבור הגברים בתחום זה. מבחינתכם, זה אומר שאולי דווקא פתיחת עסק עצמאי על בסיס המודל של זכיינות אופנת גברים היא האופציה הטובה ביותר עבורכם.

מקבלים החלטה חכמה

כדי לדעת את זה, וכדי לעשות את זה, תוכלו לפנות אלינו אל זכיינות ישראל, ואנו נציג בפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם, עם כל הנתונים שעליכם לדעת על מנת לקבל החלטה חכמה ובטוחה. כמו כן, נסייע לכם בגיבוש המהלך העסקי, בגיבוש חבילת הערך שאתם מציעים לרשת, ובליווי מקצועי צמוד שיבטיח שאתם עושים את הדברים הנכונים במהלך משמעותי כזה.

יוצרים אל הדרך להצלחה

באמצעות רשת הנטוורקינג שלנו נסייע לכם לחבור אל נציגי הרשת ולהיפגש איתם, נכין אתכם לפגישה עם כל החומרים העסקיים שעליכם לבנות, ונספק לכם ייעוץ עסקי ומשפטי רציפים ומקצועיים לכל אורך הדרך על מנת שתוכלו להגיע ליעד ההצלחה המיוחל. כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר ולקבוע פגישת היכרות, לשמוע את כל הפרטים, לקבל את כל התשובות ולצאת לדרך אל עתיד חדש.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014