054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות אופנת נשים

פתיחת עסק בעולם אופנת הנשים היא לא משימה פשוטה, בעיקר לאור רשתות האופנה הגדולות השולטות במרבית השוק, ומהוות מוקד משיכה למרבית הנשים המעוניינות להתחדש בבגד מעוצב חדש. כמי שמעוניינים להקים חנות אופנת נשים, מדובר לכאורה בבשורה לא טובה עבורכם, אבל אם תחשבו על זה מעט יותר לעומק, תוכלו להבין שלמעשה מדובר בהזדמנות של ממש, כל עוד אתם מוכנים ואולי אף מעוניינים להקים את עסק החלומות שלכם על בסיס מודל זכיינות אופנת נשים.

ניסיון ורקורד בעולם הזכיינות

זכיינות ישראל היא חברה המתמחה בעולם הזכיינות בישראל, ובעלת רקורד של עשרות יזמים שפתחו באמצעותה סניף זכיינות של רשת גדולה הן בתחום אופנת הנשים והן בעוד שורה של ענפים כלכליים. לרשותנו רשת נטוורקינג עניפה, יועצים עסקיים ויועצים משפטיים העומדים לרשותכם ומלווים אתכם כבר מהיום הראשון על מנת להוביל אתכם אל יעד ההצלחה המיוחל.

יוצאים לדרך על רגל ימין

אנו מסייעים לכם עם כל פרטי תכניות זכיינות אופנת נשים של הרשתות השונות, מסייעים לכם לבחון את התכניות ולבחור את התכנית המתאימה ביותר עבורכם, מחברים אתכם עם אנשי הרשת ועובדים איתכם יחד על גיבוש חבילת הערך שלכם לרשת, ועל כך שגם אתם תפיקו את מרב הערך מעבודתכם עם הרשת הגדולה. כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר לקביעת פגישת היכרות, ומשם תוכלו לקבל כל החלטה שתיראו לנכון.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014