054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות חנות בגדים

יש לכם חלום על חנות בגדים משלכם, אבל אתם לא מוצאים את הדרך להקים חנות בגדים שגם תצליח להתמודד עם ענקי האופנה? בדיוק עבור מצבים אלה נהגה הפתגם "אם אינכם יכולים לנצח אותם, הצטרפו אליהם" וזה בדיוק מה שאנחנו בזכיינות ישראל מציעים לכם. אנו מציעים לכם את היכולת להצטרף כזכיינים בכל אחת מרשתות האופנה המיישמת תכנית זכיינות חנות בגדים, ולפתוח את חנות החלומות שלכם תוך שאתם מבטיחים לעצמכם נקודת פתיחה בטוחה ואטרקטיבית הרבה יותר, מאשר לו הייתם עושים זאת לגמרי לבד. אחד מהשלבים בהגשמת החלום ופתיחת חנות בגדים הוא שלב ההדמייה. שלב הדמיית חנות בגדים הינו שלב מהותי המעניק לכם נקודת מבט כיצד החנות שלכם תיראה כך שתוכלו לא רק לדמיין אלא לראות את ההדמייה בתלת מימד.

עובדים יחד איתכם

אחרי שאמרנו את זה, יש הרבה עבודה לבצע לפני שמתחילים, הרבה נתונים לנתח, הרבה ידע להבין וגם מספר תכניות לגבש. אבל תחילה צריך להיפגש עם נציגי הרשת, להציג את עצמכם, להציג מה אתם מציעים ולמה עליהם לבחור בכם כזכיינים המועדפים עליהם, ובכל אלה מסייעת לכם זכיינות ישראל, המתמחה בהקמת עסקים על פי מודל הזכיינות, ובביצוע החיבורים הנדרשים בינכם ובין נציגי הרשת ואנשי מקצוע מעולם העסקים והמשפט.

בואו להכיר בלי מחוייבות

אנו מלווים אתכם יד ביד החל מפגישת ההיכרות, דרך הפגישה עם נציגי הרשת, וכלה בגיבוש המהלך העסקי והוצאתו אל הפועל שלב אחרי שלב עד להצלחה. אל תהססו ואל תתלבטו עד שלא ישבתם איתנו וראיתם מה אנו יכולים להציע לכם. צרו עמנו קשר עוד היום, בלי שום מחוייבות, ועשו את הצעד הראשון להצלחה. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014