054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות חנות נעליים

שוק ההנעלה בישראל נשלט אמנם על ידי רשתות ענק, אך אין זה אומר שאתם כיזמים פרטיים לא תוכלו להגשים את החלום שלכם ולפתוח עסק הנעלה עצמאי משלכם. למעשה, ההיפך הוא הנכון, ואם רק תשכילו לעשות את הדברים כמו שצריך, תוכלו להשתלב בתוך אחת מאותן רשתות ולהקים לעצמכם עסק מצליחה, רווחי הזוכה לכל התמיכה הנדרשת מצד רשת גדולה ובעלת איתנות פיננסית.

זכיינות חנות נעליים עם הרשתות הגדולות

השתלבות בתכנית זכיינות של רשת גדולה, מורידה למעשה חלק גדול מהסיכונים שלכם בהקמת עסק חדש, ומציבה אתכם בנקודת פתיחה טובה לאין שיעור, עם גב שיווקי, מותג מצליח, מוניטין, יחסי ציבור, ידע מקצועי ותפעולי שנצבר לאורך שנים, וגב של רשת גדולה שרוצה שתצליחו בדיוק כפי שאתם רוצים להצליח, ואולי אף יותר מכך. אבל כדי ליהנות מהכל טוב הזה שמציע לכם מודל הזכיינות, יהיה עליכם להתנהל בצורה נכונה כדי להיות מסוגלים לקבל את הזיכיון.

מובילים אתכם להצלחה

זכיינות ישראל מסייעת לכם בכל ההיבטים של הקמת עסק על פי מודל היזמות, לרבות ליווי עסקי ותפעולי בשלבים הראשונים, אך עוד לפני כן גיבוש תכנית עסקית ותכנית ביצוע, חיבור ישירות אל נציגי הרשת, וסיוע בניהול המשא ומתן, ועד להגעה ליציבות עסקית והצלחה על נתיב מובנה המבוסס על מזעור הסיכון ומקסום הפוטנציאל העסקי. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישת היכרות ויציאה לדרך.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014