054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות

רכישת זכיינות בתחום האופנה הפכה לאחת מבין השיטות העסקיות הטובות ביותר להצלחה בתחום זה. תחום האופנה הוא תחום אשר עובר שינויים ושדרוגים כל הזמן ולכן פתיחה של עסק חדש בתחום זה יכולה להיות בעייתית מאוד אם לא מבצעים אותה בצורה נכונה וטובה. זו הסיבה לכך שכיום רבים מעדיפים לרכוש זכיינות של חברת אפנה  גדולה ומצליחה וכך ליהנות ממגוון רחב מאוד של יתרונות ומהצלחה רבה כבר מהיום הראשון.

איך פועלת שיטת הזכיינות ?

שיטת הזכיינות עובדת בצורה מאוד פשוטה – רשת אפנה  גדולה ומצליחה מוכרת לאדם את הזכות להשתמש בשם שלה, במוצרי האופנה שלה ובמוניטין שלה וכן מעניקה לו את כל הכלים להצלחה. כך, הוא הופך להיות מעין סניף של הרשת אך למעשה החנות נמצאת בבעלותו. לרוב, התשלום על הזכיינות מבוצע בצורה של תשלום ראשוני ועוד מספר אחוזים בודדים מהמחזור החודשי אשר מועברים לחברה בכל פעם.

מה חשוב לבדוק לפני חתימה על זכיינות ?

לפני שאתם חותמים על הסכם של זכיינות מומלץ לפנות אל עורך דין אשר עוסק בתחום הזכיינות שיעבור על החוזה ויוודא כי הוא מכסה אתכם בכל מצב. אל תחתמו על חוזה לפני חוות דעה של עורך דין מקצועי כדי שלא תחתמו על סעיפים אשר עלולים מאוחר יותר לגרום לכם לבעיות רבות מאוד.

קראו עוד על הקמת חברת אפנה מזכה

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014