054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות איל מקיאג'

איל מקיאג' הינו מותג קוסמטיקה מוביל, אשר החל את דרכו לפני כשלושים שנה בניו יורק. מאז הקמתו, צבר המותג פופולריות רבה בשל הסטנדרטים הגבוהים ואיכות המוצרים. הסניף הראשון בישראל הוקם בשנת 1996, ומאז הרשת נמצאת בתהליכי התרחבות מתמידים. החברה מתאימה את עצמה לכל הטרנדים האופנתיים בעולם האיפור, והיא מאמינה בהתחדשות מתמדת. 


ברשות החברה בישראל יש 26 חנויות רשת, וכן ארבע מכללות לתחומי האיפור שנבחרו ארבע שנים ברציפות לבית הספר המוביל ללימודי איפור וקוסמטיקה בארץ. בחנויות הרשת השונות ניתן לקנות את מוצרי הקוסמטיקה של החברה, להתייעץ עם המוכרים המקצועיים וכן לקבל שירותי איפור מגוונים על ידי מיטב המאפרים. כל אחד מהמאפרים שעובדים ברשת עבר הכשרות מקצועיות בארץ ובחו"ל. 


זכיינות אל מקיאג'- בואו לנהל עוד סניף מצליח


מתוך 26 הסניפים בארץ, 24 נמצאים בבעלות עצמית. כעת מחפשת החברה זכיינים שיוכלו לפתוח סניפים נוספים. דמי הזיכיון של החברה הינם 50 אלף ₪, ואם תרצו להקים סניף חדש יהיה עליכם לשלם 250 אלף ₪. תחום הקוסמטיקה מגלגל סכומים גדולים מאוד של כסף מדי שנה, כך שיכול מאוד להיות שלמרות שמדובר בסכום לא מבוטל, צפויה ההשקעה להחזיר את עצמה במהירות יחסית. החברה מאמינה שידע הוא כוח, ולכן היא מספקת לזכיינים הדרכה צמודה אודות שיטות המכירה המוכחות של החנות.


ייעוץ מקצועי שיביא אתכם אל ההצלחה


עם זאת, תהליך של זכיינות איל מקיאג' עלול לא להיות פשוט, בעיקר אם אין לכם הרבה ניסיון בעולם העסקים. אתם עלולים להיתקל בקשיים שונים- כלכליים, משפטיים ואחרים- בדרך לחתימה על הסכם הזכיינות עם איל מקיאג'.


אך אנחנו בפורטל הזכיינות של ישראל יודעים שאתם מסוגלים ומאמינים בכם, ואנו ניתן לכם את כל הכלים הדרושים על מנת להצליח. המומחים בעלי הניסיון שלנו יוכלו להדריך אתכם ולייעץ לכם במהלך שלבי התהליך השונים, כך שלכל בעיה שתעלה יהיה פתרון מידי. אנו נדאג שתחתמו בהצלחה על הסכם הזכיינות עם איל מקיאג', ואז נלווה אתכם גם במהלך ניהול סניף הרשת כך שתדעו שאתם מתנהלים בצורה הכי נכונה שיש. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014