054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות אמריקן איגל


הנשר האמריקני שהמריא בארצות הברית בשנות השבעים של המאה העשרים, יצא לדרך ארוכה במהלכה נפתחו סניפים של הרשת בארצות רבות ברחבי העולם. בשנת 2012 נחת הנשר גם בישראל וכיום פועלות בארץ שש עשרה חנויות, המעניקות לצרכנים הישראלים את האפשרות ליהנות מהקולקציות החדשות של הרשת ומחוויית קניה הזהה לחוויית הקניה בסניפי אמריקן איגל ברחבי העולם. הקו האופנתי של רשת אמריקן איגל, פונה לקהל צעיר ומציע לו שפע של פריטים אופנתיים איכותיים ואופנתיים במיוחד. הנשר הנוחת, סמלה של רשת אמריקן איגל, הפך בשנים האחרונות לתן תקן בכל מה שנוגע לאיכות ועדכניות אופנתית, לכן מוצפת הנהלת הרשת בפניות של יזמים המעוניינים להקים סניף של רשת האופנה המבוקשת ולקחת חלק בהצלחה העולמית שלה. 

אם גם אתם סבורים כי זכיינות אמריקן איגל, עשויה להיות ההזדמנות של חייכם, עליכם לשקול בכובד ראש וברצינות את ההיבטים השונים הנוגעים לזכיינות בתחום האופנה. כרשת בין לאומי, דורשת אמריקן איגל מהזכיינים שלה לעמוד בשורה ארוכה של תנאים לפני שהם מורשים להקים סניף משלהם. אולם, על פי ההצלחה של רשת אמריקן איגל בקרב חובבי אופנה ישראלים, העמידה בדרישות המחמירות של רשת אמריקן איגל, מתגלה בסופו של דבר כמשתלמת ביותר. 

את כל מה שאתם צריכים לדעת על זכיינות אמריקן איגל, תוכלו למצוא כאן. אתר זכיינות ישראל, אתר הבית של הזכיינים בישראל מפרסם את פרטי כל רשתות האופנה בישראל, ביניהן גם רשת אמריקן איגל. בנוסף לפרטי הרשת ולקווים הכלליים של הסכמי הזכיינות שלה, תוכלו למצוא באתר זכיינות ישראל גם מבחר הצעות כדאיות לרכישת עסקים פעילות בזכיינות, מאמרים מקצועיים, ורשימת אנשי מקצוע ויועצים מומחים לזכיינות אמריקן איגל,זכיינות אופנה וזכיינות של רשתות רבות נוספות. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014