054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות בגדים

אם בעבר אנשים היו רוכשים בגדים בכל חנות בגדים בה הבגדים בחלון הראווה מצאו חן בעיניהם, כיום ניתן לראות יותר ויותר אנשים אשר בוחרים לרכוש בגדים אך ורק בחנויות מותגים גדולות ויוקרתיות וחנויות אשר הם מכירים היטב את הסחורה שלהם, לכן, זכיין של רשת חנויות בגדים יכול להצליח בצורה הרבה יותר טובה מאשר אדם אשר פותח חנות בגדים באופן עצמאי.

זכיינות בגדים הינה זכיינות אותה רוכשים מרשת בגדים מוכרת, גדולה וידועה כמו לדוגמא רשת הבגדים קאסטרו, רנואר וכדומה. ברגע בו אתם פותחים חנות תחת שם המותג הידוע אתם יכולים לזכות בכמות לקוחות הרבה יותר גדולה, לקוחות אשר מגיעים בשל ההיכרות שלהם עם אותה רשת.

בנוסף, רכישה של זכיינות עבור רשת בגדים מעניקה לכם אפשרות ליהנות מלקוחות רבים מבלי להשקיע רבות בפרסום החנות. רשתות הבגדים השונות מבצעות את הפרסומים בעצמן ועל חשבונן וכך אתם יכולים ליהנות מפרסום בשווי עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים מבלי שתצטרכו להוציא את הכספים הללו מהכיס שלכם.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014