054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות ברשקה


רשת האופנה ברשקה היא רשת אופנה הנמנית על מותגי האופנה של קבוצת אינדיטקס הכוללים גם את הרשתות זארה, פול אנד בר, ויקטוריה'ס סיקרט ועוד. הרשת שהגיעה לישראל לראשונה בשנת 2010 והקימה סניף ראשון בקניון רמת אביב, מציעה קולקציות המתעדכנות בתכיפות בארבע מחלקות: נשים, גברים, נערות ומחלקת אביזרים. זכיינות ברשקה, מאפשרת ליזמים המעוניינים להקים עסק משלהם בתחום האופנה, לפתוח חנות בבעלותם וליהנות מהגב הרחב של רשת האם הבינלאומית ושל הנציגים שלה בישראל. בדרך זו מצמצמים הזכיינים את הסיכונים הכרוכים בהקמת חנות עצמאית ובמקביל נהנים מתמיכה מקצועית ושיווקית. 

זכיינות ברשקה, כמו זכיינות של כל רשת אופנה היא הסכם המאפשר לזכיינים לפעול תחת השם ברשקה ולהציע ללקוחות חובבי האופנה בישראל, את המוצרים הייחודיים של הרשת. תמורת זכויות אלה, משלם הזכיין לרשת ברשקה דמי זכיינות חד פעמיים ומעביר אליה מדי חודש תמלוגים מההכנסות החודשיות של הסניף בבעלותו. אין פלא אם כן שיזמים רבים המעוניינים להקים עסק משתלם משלהם בתחום האופנה, פונים אל נציגות רשת ברשקה בישראל ומתעניינים באפשרות שלהם להצטרף אל הרשת כזכיינים. אתר זכיינות ישראל, אתר הבית של הזכיינים בישראל, הוא מיזם חדיש שיאפשר לכם לקבל את כל הפרטים הנוגעים לזכיינות ברשקה במקום אחד, מעודכן וידידותי. 

ישראלים רבים מעוניינים להקים עסקים משלהם בזכיינות. בשנים האחרונות הפך תחום הזכיינות בישראל למבוקש יותר מאי פעם ועקב כך גדל משמעותית הצורך בגוף אחד, מקצועי ובלתי תלוי שירכז את התכנים המקצועיים הקשורים אל תחום הזכיינות. אתר זכיינות ישראל מרים את הכפפה ומפרסם שפע של הצעות לרכישת עסקים פעילים בזכיינות, לצד מאמרים מעמיקים ומידע מקיף על הגופים, החברות, הרשתות ובעלי המקצוע הפעילים בתחום הזכיינות בישראל. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014