054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות דיזל


קבוצת דיזל המייצרת ג'ינס, ביגוד ואביזרי אופנה נחשבת לאחת הרשתות הנועזות בעולם. הרשת, שהוקמה באיטליה, מפעילה סניפים במדינות רבות ברחבי העולם ומעסיקה עשרות אלפי עובדים. הקו האופנתי החצוף אותו משדרת רשת דיזל מיום הקמתה, מושך אליו חובבי אופנה מסוג מסוים. אנשים שלא מוכנים להתנהג או להיראות כמו כולם ושמוכנים להשקיע לא מעט במראה שלהם ובאמירה האופנתית אותה הם משדרים. הנהלת הקבוצה, הנמצאת באיטליה, שולטת ברשת באמצעות נציגויות מקומיות. גם בישראל פועלת נציגות מקומית של רשת דיזל, המתאמת את כל הפעילויות של הרשת. יזמים המעוניינים להקים סניף של רשת דיזל בזכיינות, עושים זאת באמצעות פנייה אל נציגי דיזל בישראל. 

יזמים אלה מגלים עד מהרה כי זכיינות דיזל, בדומה לזכיינות של כל מותג אופנה מוביל אחר, כרוכה בעמידה בדרישות של הרשת העולמית ושל נציגותה בישראל. דרישות אלה עשויות לגעת בכל אחד ואחת מההיבטים השונים של הזכיינות. החל מגודל הסניף והמיקום שלו, דרך מבנה האשראי, רמת הביטחונות ועוד. ההצלחה לה זוכים סניפי רשת דיזל בישראל, הופכת בסופו של חשבון, את העמידה בדרישות הרשת לכדאית ביותר עבור היזמים. את כל מה שחשוב לדעת בנוגע לזכיינות דיזל, תוכלו למצוא כאן, באתר זכיינות ישראל, אתר הבית של הזכיינים בישראל. 

זכיינות ישראל הוא אתר שהוקם על ידי מומחים לזכיינות במטרה לספק ליזמים, המעוניינים להפוך לזכיינים של רשתות אופנה כמו דיזל  או של רשתות בתחומים רבים נוספים, את המידע החיוני להם.. באתר זכיינות ישראל מתפרסמות מדי יום הצעות חמות לרכישת חנויות ועסקים בזכיינות לצד פרטים מלאים של רשתות אופנה רבות, מאמרים מקצועיים מקיפים וכל מה שחשוב לדעת, על מנת להפוך לרכוש זכיינות דיזל, באופן היעיל והכדאי ביותר. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014