054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות חנויות בגדים - למי זה מתאים?


עולם האופנה הוא עולם דינאמי ומרגש. קולקציות חדשות נוצרות מדי עונה ותופסות את מקומן של הקודמות, מגמות מתחלפות והעדפות משתנות במהירות רבה. אם גם אתם נמשכים אל הדינאמיות של תחום האופנה ומעוניינים לפתוח חנות אופנה משלכם בבעלותכם המלאה, זכיינות חנויות בגדים היא תחום העשוי להתאים לכם. רשתות אופנה רבות מפעילות כיום סניפים רבים בקניונים, ברחובות ראשיים של ערים גדולות ובמיקומים רבים נוספים. חנויות בגדים הפועלות בזכיינות מאפשרות לרשתות האופנה השונות להרחיב את הפעילות העסקית שלהן, מאפשרות לזכיינים בעלי הסניפים לנהל עסק בשיתוף פעולה עם רשת ארצית או בין לאומית ומאפשרות לצרכנים ליהנות מהקולקציות העדכניות ביותר, בכל מקום, כל הזמן. אין פלא אם כן כי זכיינות חנויות בגדים הפכה להיות אחת הזכיינויות המבוקשות ביותר על ידי יזמים. 

זכיינות חנויות בגדים שונה מעט במבנה שלה מאשר זכיינות בתחומים אחרים, אולם העיקרון דומה להפליא. תמורת דמי זיכיון קבועים ועמלה ממחזור המכירות, רוכש הזכיין מרשת האופנה המזכה, את הזכות לפעול תחת שמה, לרכוש ממנה מוצרים ולמכור אותם בסניף המצוי בבעלותו. בנוסף נהנים הזכיינים מתמיכה מקצועית, תפעולית ועסקית של הנהלת הרשת, המודעת לכך שהצלחת הרשת כולה, קשורה קשר עמוק להצלחה של כל אחד ואחד מהסניפים שלה. 

אתר זכיינות ישראל, אתר הבית של הזכיינים בישראל, מציע ליזמים המעוניינים לרכוש זכיינות חנויות בגדים או זכיינות בכל תחום אחר, את כל המידע שיאפשר להם לעשות זאת באופן היעיל ביותר. כאן יכולים המתעניינים לרכוש זכיינות חנויות בגדים, למצוא שפע של הצעות לרכישה של חנויות בגדים פעילת בזכיינות, לצד פרטים של רשתות אופנה רבות, רשתות רבות במגוון תחומים נוספים  ורשימת בעלי מקצוע מומחים לתחום הזכיינות. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014