054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות ישראל פותחת לכם צוהר להצלחה כלכלית מסחררת בתחום האופנה

תמיד חלמת לנהל רשת בגדים? אתה מעצב אופנה מוסמך אך חושש לצאת לעסק עצמאי של חנות בגדים מעוצבים? מעוניין בהכנה לקראת הדבר האמתי? חנויות אופנה לא מעטות מציעות זכיינות לעובדים המעוניינים להתרחב. מהי זכיינות, ומדוע זהו מתכון כמעט ודאי להתרחבות?

זכיינות – מהי?

זכיינות היא מקרה פרטי של עסק עצמאי, בו אין כמעט צורך בשיווק ואימון עסקי. קראתם נכון: גם עצמאות וגם חוסר דאגה מאי-הגעת לקוחות. כיצד זה קורה? ובכן, במקום לפתוח עסק שהוא לגמרי עצמאי, ולדאוג למתג אותו, כאן אתם בכלל לא צריכים לעסוק במיתוג, אלא רק בעבודה עצמה: מכירת בגדים ונעליים. את המיתוג יעשה עבורכם שלט חנות מיתוג הידועה והמוכרת, שתמשוך אליה עשרות קונים. התוצאה: אתם כביכול עובדים בחנות בגדים, כשבפועל אתם בכלל עצמאיים, היות ואתם הם אלה שצריכים לרכוש את החנות ואת הזיכיון, ומטבע הדברים אין לכם מנהל בעבודה, אלא אתם. רק צריך לחפש זכיינות למכירה.

כיצד זכיינות עובדת טוב בתחום האופנה?

על מנת שהזכיינות תעבוד טוב בתחום האופנה, אתם חייבים לבחור בתחום הביגוד או ההנעלה שמעניין אתכם: נשים, ילדים, גברים מבוגרים וכד'. שנית, אתם צריכים לאהוב באמת את מותגי אותה רשת, ולא מהשפה לחוץ. הוכח כי מי שאוהב מותגים מסוימים גם יצליח למכור אותם. לכן, אתם מוזמנים לפנות לאתר האופנה של זכיינות ישראל, שם המומחים יבחנו אם אתם מתאימים לזכיינות אופנה - זכיינות ישראל, ויסייעו לכם למצוא את הרשת הזכיינית שהכי תתחברו אליה, ושיהיו לכם הסיכויים הרבים ביותר להשכיל למכור את מוצריה בהצלחה יתרה.

כיצד מתחילים?

עליכם לגשת לאתר, לבחון מי הן הרשתות המזכות, ולהגיש עבורן מועמדות. נציג מטעם זכיינות ישראל או זכיינות אופנה ייצור עמכם קשר להמשך טיפול. במידה ותימצאו מתאימים, תועברו לאחת החנויות המזכות לרכישת זיכיון למכירה ובכך תחילת עבודה. ניתן להתייעץ עם אופנאים זכיינים מן העבר, כלכלנים ומשפטנים הפעילים בפורטל ונותנים שירות וייעוץ לזכיינים כמותכם. הדבר יגדיל את סיכוייכם להצליח בגדול בזכיינות, ולהביא הביתה הכנסה יפה, ובהמשך – היא רק תלך ותגדל.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה בזכיינות האופנה הבאה עליכם לטובה!

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014