054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות לבגדי נשים

ענף הבגדים מגלגל סכומים רבים של כסף מדי שנה בשנה. כל הצרכנים בישראל, ובמיוחד נשים, אוהבים להשקיע כסף רב בבגדים שהם לובשים. תם העידן בו היינו מתקנים בעצמנו קרעים וכתמים שנוצרו בבגדים שלנו- כיום, בכל מקרה, קונים בגדים חדשים. רבות מן הנשים בישראל מקפידות להחליף את המלתחה מדי עונה, ולכולן חשוב להיות הכי אופנתיות שיש. כתוצאה מכך, לא מהססות הנשים להוציא גם סכומי כסף גדולים למדי על ביגוד, כך שענף בגדי הנשים יכול להיות מאוד רווחי.


למה, אם כן, לנקוט בגישה של זכיינות ולא לפתוח עסק חדש לחלוטין משלכם? הסיבה לכך היא התחרות הרבה הקיימת בשוק בגדי הנשים. גם אם תמיד חלמתם לעצב בגדים ולפתוח חנות פרטית, סביר להניח שחנות זו לא תהיה רווחית ובסופו של דבר לא תשרוד. רוב הנשים קונות בגדים ממותגים של רשתות גדולות ומוכרות- השם מעיד הן על האיכות, שהרבה פעמים עומדת בסטנדרטים בינלאומיים, והן על אופנתיות הבגד. סביר להניח שחנות קטנה שתיפתח לא תצליח לעמוד בתחרות עם הרשתות הגדולות, והיא תיסגר במהרה.


ליהנות מהשם ומשיטות הניהול של מותגים מצליחים


כאשר אתם רוכשים זכיינות לבגדי נשים, אתם יכולים לסמוך על הצלחתן של הרשתות המצליחות במילא. סביר להניח שרשת שיש לה כבר קהל לקוחות רחב, תצליח גם בסניף נוסף שייפתח. רבות מן הנשים, כאמור, דבקות במותגים מסוימים כאשר הן קונות בגדים, והן יחפשו את אותן החנויות בכל מקום אליו יגיעו. כך, למרות שמדובר בהשקעה כספית לא מבוטלת, היא תוכל להחזיר את עצמה במהירות.


המפתח- עצה במקצוענים


כדי לצלוח בשלום את הזכיינות ולנהל עסק רווחי ומשגשג, עליכם ללמוד מניסיונם של אחרים. המומחים של פורטל הזכיינות של ישראל יוכלו לייעץ לכם וללוות אתכם לאורך כל תהליך הזכיינות. אנו נעזור לכם לבחור ברשת חנויות הבגדים המתאימה ביותר עבורכם, ואנו נעזור לכם בתהליך הפנייה אל הרשת ועד החתימה על הסכם הזכיינות עמה. לאחר מכן, נוכל לסייע לכם לנהל סניף רווחי שיחזיר במהירות את השקעתכם. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014