054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות לי קופר

לי קופר היא אחת מרשתות האופנה המצליחות בעולם. היא החלה את דרכה באירופה, שם הוקמה בתחילת שנות ה-90 על ידי מוריס קופר. מאז, היא פתחה סניפים ב90 מדינות ברחבי העולם. בישראל לבדה פועלים 45 סניפים, מה שהופך את רשת לי קופר לאחת מהרשתות המצליחות ביותר בארץ. הרשת מתמחה בעיקר בייצור ג'ינסים. המדיניות של לי קופר העולמית היא לאפשר לחברות במדינות השונות להתאים את קולקציות הבגדים לצרכים המשתנים ממדינה למדינה, מה שהופך את חנות לי קופר הישראלית למתאימה במיוחד לשוק המקומי.


איך עובדת זכיינות לי קופר


כמו הרבה מאוד רשתות אופנה אחרות, זכיינות לי קופר פועלת כזכיינות תפעולית. משמעות הדבר היא שעל הסחורה והקופה, אחראית הרשת עצמה. הזכיין אחראי בעיקר על תפעול החנות וניהולה בפועל, ובתמורה לכך הוא מקבל אחוזים נכבדים ממחזור המכירות של החנות. זכיינות לי קופר עשויה להיות כדאית מאוד, כיוון שמדובר ברשת עולמית שמכירותיה נשארו יציבות כבר במשך כמאה שנה.


החברה מתנה את החתימה על הסכם הזכיינות אתה בעמידה בתנאים מסוימים. מדובר ברשת בינלאומית מובילה, ולכן לא יהיו אלה תנאים שפשוט לעמוד בהם. מעבר לסכום הכסף שתשלמו על הקמת החנות, השכירות וכו', יהיה עליכם גם להוכיח את עצמכם במישורים נוספים. הרשת תבדוק את יש לכם ניסיון מסוים בעולם של ניהול העסקים. ייתכן שאף יהיה עליכם לעבוד למשך חודשים מספר באחת מחנויות הרשת, כדי לבדוק שהתכונות והיכולות שלכם אכן תואמות את ציפיות הרשת מהזכיינים שלה.


זכיינות- לנסות ולהצליח


לא קל להיות זכיין אם אין לכם ניסיון קודם בעולם העסקים, אך הדבר בהחלט אפשרי. צרו קשר עוד היום עם פורטל הזכיינות של ישראל, ואנו נוכל לעזור לכם בתהליך הזכיינות, על כל ההיבטים השונים שלו. אנו נלווה אתכם החל משלב הפנייה לרשת לי קופר, ועד הרגע בו כבר תהיו מנהלים של סניף מצליח ורווחי של החברה. גם אם אין לכם ניסיון עסקי, אנחנו נעזור לכם ונוכל להכווין אתכם- תנו לניסיון העשיר שלנו בתחום הזכיינות לעשות את העבודה. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014