054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות למכירה באופנה הכי יעיל לפרסם באתר "זכיינות אופנה"

כאשר אתם עובדים הרבה זמן בחנות בגדים כמוכרים, יש לכם לא מעט סיבות לרצות לעזוב: או שזה מראש היה שלב בדרך להפוך לממותגים-עצמאית כמעצבי אופנה מדופלמים, או שאתם מחפשים עבודה במסגרת אחרת, ומבקשים לשנות את ייעודכם כליל. כך או כך, חשוב לצאת מהזכיינות נכון, בדרך שהכי פחות תגרע מזמנכם, משום שביננו, אין הרבה אנשים שירצו לנהל בזכיינות חנות אופנה, וזאת לעומת מזון או מתנות, שאלו תחומים בהם הביקוש לחנויות זכייניות לא ממש חסר.

על מנת לצאת מהר וטוב מהזכיינות שאתם מעמידים למכירה, חשוב למצוא מועמד מתאים

אנו בפורטל זכיינות ישראל - "זכיינות אופנה" נסיר את הכפפות ונחפש עבורכם מועמד ראוי. אנו נבחר איש אשכולות, מומחה לאופנה ולמכירות, אשר ייקח את השרביט. הדרך שלנו להגיע לזכיין המתאים מהירה, נכונה ומדויקת יותר משל כל סוכנות או פורטל זכייני אחר כמעט, והתוצאות מדברות בעד עצמן. אנו נדע להפגיש ביניכם לבין אדם שניחן בתכונות הידע שלכם באופנה ובמכירות, והוא ימשיך את השושלת כמו שצריך, מבלי לוותר על ניהול חנות מקצועי ויסודי.

האינטרס שלך כמוכר הזכיינות שיישב בחנות שלך מישהו מוצלח

כך, ייצא לך שם טוב של מישהו שמעביר את הזכיינות בצורה בוגרת ורווית אחריות, ולא "שובר את הכלים" והעיקר למכור מהר את הזכיינות. בצורה זו, גם בעל הרשת שמכר לך את הזיכיון בשעתו יזכור לך טובה שהשקעת בבחירת המועמד שיחליף אותך בחנות. בתחום כמו אופנה בעיקר, תמיד טוב לסיים מסגרות ברגל ימין ולא ברגל שמאל על מנת ששמך הטוב יישאר וילך עמך לכל מקום בו תהיה ככה זה כאשר יש בהישג יד זיכיון למכירה.

כיצד מחפשים מחליף עבור זכיינות למכירה?

אם יש לך זכיינות למכירה בתחום חנויות האופנה, שאתם מבקש להיפטר ממנה, פשוט כנס לאתר זכיינות אופנה, השאר שם את הפרטים שלך, ואנו נדאג כי מומחה ייצור עמך קשר, לתחילת מציאת מועמד מתאים. התהליך לא ייקח זמן ארוך, ואתה כבר תכיר את המחליף שלך בתוך זמן קצר. מניסיוננו, זכיינות למכירה תמיד עברה חלק, ללא תקלות, וכך כנראה יקרה גם הפעם. כאשר יש מוצר ממותג שעבר תהליך מיתוג, אין בעיתיות למצוא מועמד חדש.


כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014