054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות לרשת פוקס

פוקס הינה רשת ישראלית מובילה. הרשת מציעה אופנה בעלת אופי יומיומי לגברים, נשים, תינוקות וילדים. לאחרונה נכנסה הרשת גם לתחום בגדי ההיריון, והיא מציעה שלל בגדים יומיומיים ומעוצבים תחת השם MOM TO BE. הבגדים של פוקס מעוצבים ואופנתיים, ועם זאת נוחים וכיפיים ויכולים להתאים במיוחד ללבישה יומיומית. 


פוקס מיצבה את עצמה היטב בשוק הישראלי וכמעט שאינה מושפעת מהתחרות הקשה בענף הביגוד או מתנודות בשוק. בנוסף, הצלחתה הגיעה אל מעבר לגבולות המדינה, והיא החלה לייצא בגדים ולפתוח סניפים גם ברחבי העולם- מה שמעיד הרבה מאוד על שיטותיה המסחריות המוצלחות. כיום ניתן למצוא סניפים של הרשת ב17 מדינות שונות בעולם, ויש לה 250 סניפים בפריסה עולמית- וכמובן שהנטייה היא להתרחבות מתמדת.


כדאיות של זכיינות לרשת פוקס


בענף האופנה, כמעט בלתי אפשרי לפתוח חנות חדשה ולהתחיל מאפס. התחרות בתחומים אלה היא קשה מאוד ואפילו קטלנית, ולכן מומלץ להתבסס עם רשת קיימת, ובמיוחד על רשת מצליחה ומובילה כמו רשת פוקס. עם זאת, גם זכיינות לרשת פוקס עלולה להיות משימה לא פשוטה, כיוון שמדובר ברשת מצליחה מאוד שלא מעוניינת לספוג הפסדים- ולכן הדרישות מן המועמדים לזכיינות אינן נמוכות כלל. 


מלבד סכום הכסף שיהיה עליכם להשקיע בזיכיון עצמו, תצטרכו לעמוד גם בשורת בדיקות ומבחנים שיוכיחו לרשת שיש לכם את כל התכונות והיכולות הנדרשות על מנת להיות זכיינים מצליחים. 


תנו לנו לסייע לכם


אם אתם מעוניינים להיות זכיינים לסניף של רשת פוקס, אין טעם לעשות זאת לגמרי לבד, בעיקר אם אתם חסרי ניסיון בעולם העסקים. כאמור, מדובר בתהליך מיון מאתגר, ולכן כדאי לפנות לעזרה מקצועית.


פורטל הזכיינות של ישראל נמצא כאן כדי שתצליחו ותהיו לזכיינים מצליחים. לצורך כך, מיטב המומחים בארץ בתחום הזכיינות ישמחו לעזור ולייעץ לכם בכל השלבים וההיבטים השונים של תהליך הזכיינות. אנו נלווה אתכם לא רק עד החתימה על הסכם הזכיינות עצמו, אלא נעזור לכם גם לנהל את הסניף של רשת פוקס כך שתהיו בטוחים שתנהלו סניף רווחי ומצליח. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014