054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות מנגו

מנגו הינה רשת בגדים בינלאומית, אשר נוסדה בברצלונה בשנת 1984. הרשת מציעה מגוון בגדים ואביזרים בעיצוב ייחודי המתאים לחיי היום יום של התקופה המודרנית, הן לגברים והן לנשים. החנות שמה דגש על ייחודיותם של הפריטים של הסניפים עצמם, וכן על תרומה חברתית ועזרה לאיכות הסביבה. עוד "סוד" של החברה הוא החלפת קולקציית הבגדים שלה מספר פעמים בשנה, כך שכל מי שמחפש חדשנות וריענון יוכל למצוא אותו בבגדים ובאביזרים הנרכשים בחנות.


המותג צבר פופולריות רבה בכל רחבי העולם, וכיום בעולם קיימים 1000 סניפים של חנויות מגנו. בארץ ישנם 26 סניפים, אך החברה מצליחה בכל אחד מן הסניפים הקיימים ולכן שואפת להתרחב עוד. 


זכיינות מנגו- למה זה כדאי?


מנגו, כאמור, היא חברה שזכתה להצלחה בינלאומית. הבגדים של מנגו הם שם דבר בארץ ובחו"ל, ונשים וגברים רבים נהנים מאוד וחוזרים שוב ושוב להשתמש בפריטים הייחודיים שנקנו בחנות, ושבים אליה מדי עונה לחדש את המלתחה שלהם. לכן, סביר להניח שגם אם יוקם סניף חדש של חברת מנגו, הוא צפוי להצליח מאוד וההשקעה הכספית של הזכיינות צפויה להחזיר את עצמה למדי. 


זכיינות מנגו עולה 50,00$. עלות הקמת סניף חדש עלולה להיות גבוהה למדי, כיוון שגודל החנות המינימלי הנדרש הינו 500 מ"ר. לכן, ניתן להגיד באופן כללי שמדובר בזכיינות לא זולה, אך כאמור ייתכן שההשקעה תחזיר את עצמה תוך שנים בודדות, תוך התנהלות עסקית נכונה כמובן.


כך תעשו זאת נכון 


כדי שההשקעה אכן תחזיר את עצמה, יש צורך בהתנהלות נכונה שלכם, הן לפני החתימה על הסכם הזכיינות עם החברה והן לאחר שהסניף כבר נמצא בבעלותכם. איך תוודאו שאתם עושים זאת נכון, לאורך כל שלבי התהליך?


בפורטל הזכיינות של ישראל, אנו מאמינים שבכל אחד ואחת מכם טמון הפוטנציאל להיות זכיין מצליח, ואנו נעזור לכם בכך. תוכלו להתייעץ עם מגוון רחב של מומחים בתחום הזכיינות והיזמות, שיוכלו לעזור לכם בנוגע לכל שאלה ובעיה שעלולות להתעורר. יחד, נדאג לכך שאכן תנהלו סניף רווחי ומצליח של מנגו.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014