054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות קיווי

קיווי הינה אחת מבין חנויות בגדי הילדים האהובות ביותר. זכיינות קיווי הינה זכיינות של רשת אשר יכולה לאפשר לכם להיכנס אל תוך עולם חנויות בגדי הילדים בצורה הרבה יותר טובה וליהנות מקהל לקוחות גדול אשר סומך על המוניטין של החברה ולכן יעדיף לבצע את הרכישות אצלכם ולא בחנות בגדי ילדים אחרת ופחות מוכרת.

כמובן, לפני שאתם רוכשים זכיינות קיווי בדקו האם קיימת חנות כזו באזור המגורים שלכם או באזור בו אתם מעוניינים לפתוח את החנות ואם לא, בדקו מהו הביקוש לחנות מסוג זה. בדיקה כזו יכולה להעניק לכם יתרונות רבים ולאפשר לכם להתחיל את תהליך רכישת הזכיינות בצורה הרבה יותר בטוחה וטובה.

בנוסף, עליכם לזכור כי רכישה של זכיינות קיווי אינה רק רכישה של שם החנות אלא התחייבות לניהול החנות ותפעולה על פי דרישות הרשת ועל פי החוקים שלה, אם זה בסוג הסחורה אותה תמכרו בחנות, אם זה ברמת שירות הלקוחות, במבצעים השונים, בעיצוב החנות או בכל דבר אחר.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014