054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות TNT

TNT הינו מותג אופנה מצליח לצעירים מקבוצה הוניגמן. הוניגמן עצמה הוקמה בשנות הארבעים בת"א, כחנות לבגדי ילדים. החברה הצליחה מאוד, וכיום קבוצת הוניגמן מפעילה 170 סניפים בכל רחבי הארץ ומעסיקה 1400 עובדים. החברה מייצרת את הבגדים שלה באירופה, במזרח אסיה ובישראל- חשוב לציין כי 45% מהבגדים הנמכרים בחנויות הרשת הינם תוצרת הארץ. בסוף שנות התשעים הוניגמן התרחבה מאוד, והחלה לחלק את משאביה ולפרוץ גם לשווקים חדשים . 


בין השאר, נפתחו חנויות גם לבגדי גברים, ילדים, תינוקות ונוער- וביניהם גם המותג TNT, הפונה בעיקר לצעירים. TNT מציעה בגדים ואביזרי אופנה לגילאי העשרה ועד לגיל 25 לערך. פריטי הלבוש והאביזרים מתאפיינים בקו אופנתי נועז מאוד וטרנדי, והם נמכרים במחירים נוחים יחסית המושכים לקוחות רבים.


להצטרף להצלחה הגדולה


אם למכור אופנה לצעירים הוא בגדר חלום בשבילכם, אתם יכולים להגשים אותו על ידי זיכיון לסניף של רשת TNT. הרשת נמצאת במגמה של התרחבות והיא מחפשת זכיינים לסניפים חדשים. מדובר ברשת פופולרית ומצליחה מאוד מאז הקמתה, מה שיכול להפוך את זכיינות TNT לרווחית ביותר גם בשנים הבאות. מדובר בהשקעה כספית לא גדולה ביחס לזכייניות לחנויות בגדים אחרות, ולתמורה מהירה מאוד.
עם זאת, לא תמיד מדובר בתהליך קל, בעיקר אם אין לכם ניסיון רב בעולם היזמות והזכיינות. סכום הכסף לא גדול אבל הוא גם לא מבוטל, ובנוסף חברת הוניגמן אינה מקבלת כל אחד כזכיין, אלא מציבה תנאים שונים שנועדו למיין את הזכיינים הפוטנציאליים. 


זכיינות TNT- גם אתם יכולים


זכיינות לרשת TNT יכולה להתאים גם לכם, והדבר נכון גם במידה ואתם חסרי ניסיון וזוהי הנגיעה הראשונה שלכם בעולם הזכיינות.
פורטל הזכיינות של ישראל יוכל להעניק לכם עזרה צמודה בתהליך הזכיינות. אתם לא לבד- תוכלו לקבל עזרה צמודה משורה של מומחים בעלי ניסיון, איתם תוכלו להתייעץ בכל אחד משלבי התהליך. אנו נעזור לכם בפנייה אל הרשת ובחתימה על ההסכם, וגם נלווה אתכם במהלך ניהול הסניף עצמו- כך שההשקעה שלכם תחזיר את עצמה במהירות, ותוכלו להתחיל להרוויח מהסניף שברשותכם. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014