054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

ייעוץ לזכיינים באיתור חברה מזכה


רבים אשר רוצים להיכנס אל עולם העסקים ואל תחום האופנה מבינים כי אחת מבין הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת זה בעזרת רכישת זכיינות של רשת אופנה  מקצועית ואיכותית. כיום ישנן רשתות אפנה  רבות מאוד אשר מעניקות זכיינות ומאפשרות לכל אחד להיכנס לעולם האופנה ולעולם העסקים בצורה הרבה יותר טובה ולהגיע להצלחה מהירה מאוד. זו הסיבה לכך שכיום רבים בוחרים לרכוש זכיינות ולא להקים עסק פרטי מאפס, מה שייקח להם הרבה יותר זמן, ידרוש מהם השקעה רבה ויהיה בעל סיכונים רבים מאוד, הרבה יותר גבוהים משל הקמת עסק אפנה  בעזרת זכיינות.

התאמה פיננסית נכונה

אחד הדברים שיש לעשות כדי לאתר את החברה המזכה הוא ליצור התאמה פיננסית נכונה בין הזכיין לבין החברה. לכל רשת אפנה  י דרישות שונות ועלות הזכיינות ודמי ההקמה שונים לחלוטין. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מסייע לזכיינים למצוא את החברה המזכה בעזרת התאמה פיננסית כך שסכום ההשקעה שלהם יתאים לדרישות החברה.

התאמה אישית נכונה

בנוסף להתאמה הפיננסית מבוצעת התאמה בין הזכיין לבין החברה המזכה באופן אישי. חשוב לבדוק כי הזכיין אשר מתאים לאופי של החברה המזכה ואכן הוא מבין בתחום שאליו הוא הולך להכנס. לכן, מבוצעים בירורים שונים ושיחות שונות כדי לסייע לכל זכיין למצוא את החברה המזכה המתאימה לו ביותר – גם מבחינה כספית וגם מבחינה אישית.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014