054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

כמה עולה זכיינות

אחת השאלות העיקריות אשר שואלים אלו המעוניינים להיכנס אל תוך תחום הזכיינות הינה "כמה עולה זכיינות?". חשוב להבין כי העלות של רכישת זכיינות הינה שונה בין חברה לחברה ובין מקום למקום ולכן גם אם רשת אחת מציע מחיר X, אין זה אומר כי רשת אחרת באותו תחום תציע את אותו המחיר.

ביצוע השוואת מחירים
אתר האינטרנט "פורטל הזכיינות של ישראל" מציע לכם מגוון רחב מאוד של כלים אשר מאפשרים לבצע השוואת מחירים בין דמי הזכיינות אשר דורשת חברה אחת לבין דמי הזכיינות של החברה אחרת, מה שמאפשר לכם לדעת באיזו חברה לבחור ואיזו חברה הינה חברה המציעה זכיינות בסכום שאתם יכולים לעמוד בו.

שקלול של נתונים נוספים
מלבד דמי הזיכיון יש לשקלל בתוך השוואת המחירים גם נתונים נוספים כמו עלות ההקמה של בית העסק, ההתחייבות שלכם, עלות אחזקת המלאי ועוד נתונים רבים אשר יאפשרו לכם לבחור את החברה המזכה בצורה טובה יותר בהתאמה לתקציב אשר עומד לרשותכם.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014