054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

מכירת עסקים

בעידן בו אנו חיים ניתן לראות אנשים רבים אשר מעמידים את העסקים שלכם למכירה ומבצעים מכירת עסקים, לאו דווקא של עסקים כושלים. פעמים רבות ניתן למצוא עסקים אשר עומדים למכירה כשהם מצליחים ומשגשגים ולבעל העסק אי בררה   אלא למכור אותם, מסיבות כאלו ואחרות.

איך לבדוק עסקים למכירה ?
כמובן, לפני שאתם רוכשים עסק אשר עומד בתור עסק למכירה עליכם לבדוק דברים רבים מאוד על בית העסק כמו הלקוחות שלו, הרווחים שלו, ההוצאות שלו, ההתחייבויות של בית העסק, הפוטנציאל העסקי שלו ועוד. חברת מיתוג עסקי כאן תדאג לכם ולכל הסביבה יחדיו. ככל שתבדקו יותר נתונים תוכלו לדעת בצורה הרבה יותר ברורה והרבה יותר נכונה האם העסק מתאים לכם ורכישה שלו תהיה נכונה עבורכם.

ליווי של מומחים
אנו בפורטל הזכיינות של ישראל יודעים כי בדיקה של עסק למכירה היא לא פשוטה ולכן אנו מציעים לכם שירות של ליווי על ידי איש מקצוע מומחה אשר יסייע לכם לבצע את הבדיקה של העסק בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה עבורכם.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014