054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

נתיב יעוץ

ליווי עסקי, שיווק ופיננסים:

חברת "נתיב יעוץ" הינה חברה לליווי עסקי, יעוץ פיננסי ושיווקי. החברה מתמחה בייעוץ למשכנתאות, יעוץ בנקאי, יעוץ פיננסי, ליווי ופיתוח עסקי, יעוץ שיווקי, פיתוח שווקים ברוסיה ובאוקראינה, מיזוגים ורכישות, הערכת שווי חברות , בניית תכניות עסקיות וגיוס מקורות אשראי.

 

גיוס מקורות אשראי:

אחד מתחומי ההתמחות העיקריים של חברת "נתיב יעוץ" הינו תחום גיוס מקורות האשראי. לחברה מגוון אפשרויות למתן פתרונות מימון לבעלי עסקים ולחברות מכל תחומי התעשייה והמסחר.

 

מסגרות בנקאיות וחוץ בנקאיות:

את מקורות האשראי והאפשרויות להלוואה שואבת חברת "נתיב יעוץ" מן המסגרות הבנקאיות ומן המסגרות החוץ בנקאיות כמו גם מקרנות.

 

הלוואות חוץ בנקאיות:

בדרך כלל מסגרות אשראי והלוואות ניתנות על ידי הבנקים השונים למטרות פיתוח והרחבה עסקיים של עסק או חברה, אך בצד זאת הוקמו גם קרנות למתן הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים במסגרת חוץ בנקאית בערבות המדינה.

 

בעלי מקצוע מומחים:

יועצי חברת "נתיב יעוץ" שהינם כולם בנקאים לשעבר מומחים בתחומם ובקיאים ומימנים בהתנהלות מול הבנקים יסייעו לכם, הלקוחות העסקיים למנף את כל הפוטנציאל הטמון במקורות האשראי השונים.

 

ההתנהלות מול הבנק ובפנים העסק:

לא זאת בלבד אלא שיועצי "נתיב יעוץ" אף ייצגו את לקוחותיהם מול הבנקים, יביאו לשיפור התנהלות הפעילות הבנקאית יפצלו אותה ועל ידי כך גם יפחיתו את העלויות שלה. זאת ועוד יועצי "נתיב יעוץ" יסיעו לכם בבניית תכנית עסקית ואסטרטגיית פעולה פנים עסקית ומול הבנקים, ינהלו את התקציב וילוו את היוזמות והפיתוחים העסקיים תוך שימוש בתוכנות ומערכות וכלים ייחודיים למטרות הפיננסיים.

 

מועמדות לקבלת הלוואה חוץ בנקאית:

לשם קבלת הלוואה מקרנות בערבות המדינה במסגרת חוץ בנקאית, יש להיות בעלים של עסק קטן או עסק בינוני העומד בפני פיתוח או יוזמה חדשה, הרחבה והשקעה או עסק העומד בפני קשיים כלכליים וזקוק למינוף. את המועמדים הראויים תבחר ועד האשראי על פי הקריטריונים שלה.

 

מלווים אתכם בכל ההליכים:

חברת "נתיב יעוץ" מלווה אתכם בכל ההליכים המקצועיים העסקיים והכלכליים באופן פנים עסקי ואל מול הבנקים ומקורות מימון נוספים.

ליצירת קשר:

nativltd@inter.net.il

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014