054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

עו"ד גיא קולן - משרד עורכי דין


התקשרו עכשיו לגיא קולן: 072-334-1818

כנסו לאתר הבית: Franchise-Lawyer.co.il

תחום האופנה נחשב לתחום זוהר במיוחד בארץ ובעולם. רבים מאיתנו מקשרים את העיסוק בתחום האופנה לתצוגות זוהרות, מפגשים עם דוגמניות, אמנים ומפורסמים, נסיעות בעולם ועוד. אולם, לעסקי האופנה, כמו לעסקים רבים נוספים, יש גם צדדים אחרים. זוהרים פחות. הקמת עסק בתחום האופנה, דורשת בדרך כלל משאבים כלכליים רבים והתמודדות עם מספר רב של נושאים כמו: הקמת חנות, רכישת מלאי, גיוס צוות עובדים מיומן וניהול שוטף יום יומי. ההתמודדות בנושאים אלה עלולה במקרים רבים להשפיע לרעה על הכדאיות הכלכלית של העסק. לכן, יזמים רבים המעוניינים להיכנס אל תחום האופנה, עושים זאת לא באופן עצמאי, אלא במסגרת זכיינות של רשת אופנה מובילה. 

יתרונות זכיינות האופנה ברורים לחלוטין. רכישת זכיינות אופנה של רשת ידועה ומוכרת מאפשרת לזכיין ליהנות מהשם והמוניטין של החברה המזכה. בנוסף, חברות אופנה רבות מעמידות לרשות הזכיינים שלהן ייעוץ ותמיכה מקצועית בבחירת מיקום החנות, בעיצוב החנות, בגיוס והדרכת הצוות ועוד. בנוסף, נהנים זכייני האופנה מגישה לקולקציות הבלעדיות של רשת האופנה וכמובן מסעות הפרסום שלה ומהלקוחות המגיעים לחנות בעקבותיהם. תמורת התמיכה המקצועית והשיווקית אותה מעניקה הרשת, משלמים הזכיינים דמי זכיינות חד פעמיים ומעבירים אל רשת האופנה המזכה, תמלוגים חודשיים הנגזרים מתוך מחזור המכירות ואחוזים נוספים כהשתתפות בהוצאות הפרסום של רשת האופנה. 

אם אתם חולמים לעסוק באופן מקצועי באופנה ייתכן שכבר שקלתם את האפשרות להפוך לזכיינים של רשת אופנה מובילה. על מנת שתוכלו לעשות את הבחירות הנכונות בכל הקשור לרשת המזכה ולהסכם הזכיינות המוצע לכם, מומלץ שתפנו לייעוץ משפטי מקצועי. עורך הדין גיא קולן, בעליו של משרד בוטיק המתמחה בדיני זכיינות, ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם להגיע להסכם זכיינות הוגן וכדאי עם כל אחת מרשתות אופנה הפועלות בישראל. 

זכיינות מקומית ובינלאומית 

ניסיון הוא דבר חשוב, בייחוד כאשר מדובר בייעוץ משפטי. עו"ד גיא קולן כבר צבר ניסיון רב בתחום כששימש כיועצה המשפטי של רשת ארומה תל אביב וברחבי אירופה. כאחד שצבר שם רב בכל ההיבטים של רשת קמעונאית ומלווה במשך שנים את ההתקשרות של רשתות וזכיינים רבים, רשתות רבות אשר נמצאות בתחילת דרכן עשו שימוש בשרותיו כמי שמלווה אותן החל מהצעד הראשון שלהם. בכל הקשור לרכישת עסקים פעילים והקמת חדשים, עו"ד גיא קולן מלווה זכיינים ותורם מניסיונו הרב אשר נוצר תוך היכרות רבה עם מזכים וזכיינים. בין זכיין לרשת קמעונאית עלול להיווצר סכסוך עסקי, הנוגע לנושאים שונים וכמובן על תגמולים אותם על הזכיין להעביר לרשת עצמה.  עו"ד גיא קולין יפתור כל סכסוך שכזה לשביעות רצון שני הצדדים. 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014