054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

תיווך עסקים פעילים

כיום ניתן לראות בעלי עסקים אשר מחליטים להעמיד את העסק שלכם למכירה, למסירה או להשכרה מכל סיבה שהיא. בניגוד למה שרבים חושבים, פעמים רבות העמדת העסק במצב זה כלל איננה קשורה במצבו של העסק, לעיתים מדובר במעבר דירה של בעל העסק או סיבות אישיות אחרות וכך אדם הרוכש את העסק או משכיר אותו יכול ליהנות מהזדמנות עסקית מוצלחת מאוד.

לזהות הזדמנויות בזמן
דרך האתר תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של בתי עסק פעילים אשר דרכם תוכלו ליהנות מהזדמנויות עסקיות חד פעמיות ומיוחדות מאוד. זו הסיבה לכך שהוקם האתר מלכתחילה, כדי ליצור תיווך עסקים פעילים יעיל ומקצועי אשר יעניק יתרונות רבים מאוד לכל הצדדים המעורבים בכך.

יתרונות של עסקים פעילים
רכישה או השכרה של עסק פעיל הינה בעלת יתרונות רבים מאוד על פני הקמת עסק חדש לחלוטין, בעיקר מכיוון שמדובר בעסק שהוא כבר מוכר בשוק המקומי, יש לו לקוחות והאדם יכול לדעת האם הוא נכנס לעסק שיש לו פוטנציאל לרווח או לא.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014