054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

תכנון אדריכלי לחנויות זכיינות


אחד מבין הכללים החשובים ביותר ש/ל חברות אפנה  המעניקות זכיינות הוא ההקפדה על העיצוב של החנות. כל חברת אפנה  המעניקה זכיינות מעבירה לזכיינים כללים ברורים מאוד על מראה החנות כדי שהוא יהיה אחיד בין כל חנויות הרשת ויגרום ללקוחות להגיע אל החנויות השונות בידיעה שהם מכירים אותם. בצורה כזו, בה העיצוב נשמר בין כל החנויות של הרשת, נראה כאילו כל החנויות נמצאות בבעלות של אדם אחד, למרות שמדובר בזכיינים שונים.

התייעצות עם אדריכל מקצועי

כדי להעתיק את העיצוב של חנויות הרשת לחנות הזכיינות החדשה על הזכיין לעבוד עם מעצב מקצועי. ברוב המקרים, הרשת מעמידה לרשות הזכיין את מעצב הפנים אשר ביצע את העיצוב בכל שאר חנויות הרשת כך שהוא יצליח לבצע את העיצוב בצורה הטובה ביותר ובצורה מדויקת, בדיוק כמו בכל החנויות האחרות. לכן, חשוב מאוד לבצע את התהליך עם אדריכל ו \ או מעצב מומחה כדי להגיע לרמת הדיוק הגבוהה ביותר בעיצוב.

ליווי של אדריכל החברה

כאמור, חברות מזכות רבות מעמידות לרשות הזכיינים שלהם את אדריכל או מעצב החברה אשר מסייעים לזכיינים להעתיק את עיצוב חנויות הרשת בצורה מדויקת ונכונה. האדריכל או המעצב הוא אדם אשר עיצב את כל שאר חנויות הרשת וכך הוא יכול לעצב גם את החנות החדשה בצורה הטובה ביותר ובהתאמה מלאה לחנויות האחרות.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014