054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

הלוואות לעסקים לטובת רכישת זיכיון אופנה


פתיחת עסק יכולה לקדם אותנו מאוד. אם אנחנו אוהבים אופנה, נושמים אופנה וחיים אופנה יכול להיות מאוד שכדאי לנו לפתוח עסק בתחום האופנה. קנייה של זיכיון לחנות אופנה יכולה לאפשר לנו להתקדם מבחינה כלכלית. בשביל שנוכל לפתוח זיכיון אנחנו זקוקים להלוואה ראשונית לשם קבלתו. הלוואות לעסקים יכולות לאפשר לנו לרכוש זיכיון. למעשה זיכיון הוא מתן זכות או הרשאה לפתוח חנות מקומית ששייכת לרשת ארצית. כך אנחנו יכולים ליהנות משם של מותג גדול ועדיין להיות בעלים של החנות בעצמנו. זיכיון יכול לחסוך לנו כספים רבים של ניהול מוצר, פרסום ויצירה שלו. מציאת מימון לעסק שלנו על ידי הלוואהבנקאית יוכל לאפשר לנו ליהנות משגשוג כלכלי. 


איזה הלוואה אנחנו יכולים לקחת לעסק שלנו?

כאשר אנחנו חושבים לפתוח עסק בזיכיון אנחנו חייבם שיהיו לנו מקורות מימון לפתיחה ולניהול השוטף שלו. על ידי הצגה של תכנית עסקית למשקעים נוכל לקבל הלוואה משמעותית שתשמש אותנו. הלוואות ניתנות סדרך כלל על ידי הבנקים או על ידי המדינה דרך קרנות שונות. אנחנו יכולים לקבל גם הלוואה חוץ בנקאית ממשקיעים פרטיים. ההלוואה שנקבל תוכל לאפשר לנו לפתח את העסק שלנו לאורך זמן רב. בשביל שנזכה לקבל הלוואות בסכומים מכובדים עלינו לבנות תכנית עסקית שתוכיח את עצמה ותראה למשקיעים איך אנחנו מתכננים להפוך את העסק שלנו לרווחי – בשביל שנוכל להחזיר את ההלוואה.

האם כל עסק יכול לקבל הלוואה ואם כן עד איזה גובה ההלוואה יכולה להיות?

למעשה, כל בעל עסק יכול לקחת הלוואה. אם הבנק או המדינה מסכימים לתת לנו הלוואה אז אנחנו זכאים לקבל אותה. הבעיה מתחילה בכך, שעסקים רבים מתקשים לגייס מימון באמצעות גיוס הלוואה לעסק אשר יאפשר להם לקבל הלוואות בנקאיות בתנאים נוחים. בשביל שנקבל הלוואה עסקית אנחנו חייבים להוכיח מספר דברים לבנק. אנחנו צריכים להראות שכל הלוואה לעסק נוכל להחזיר. אנחנו צריכים להראות שהעסק שלנו רווחי ואנחנו צריכים להראות לבנק שיש לנו ביטחונות לתת לו למקרה שלא נצליח להחזיר את ההלוואה (כמו למשל עסקים אחרים או נכסי נדל"ן). הלוואות לעסקים יכולות לנוע בין כמה אלפי שקלים בודדים ועד עשרות מיליוני שקלים. סכום ההלוואה תלוי בצורך שלנו וביכולת שלנו להחזיר אותה.

מה נטילת הלוואה בנקאית לנכס כוללת ואיזה מכשולים יכולים להיות בלקיחה שלה?

כאשר אנחנו נוטלים הלוואה בנקאית לנכס שלנו עלינו לקחת בחשבון שבמקרה שלא נצליח לשלם את ההלוואה בחזרה אז בעלות הנכס תעבור לבנק. יכולים להיות הרבה מאוד מכשולים בלקיחה של הלוואה בנקאית לנכס. מכשול אחד יכול להיות למשל צווי עיקול שיש על הנכס או מחלוקת משפטית בדבר הבעלות של הנכס. אם אנחנו לא הבעלים היחידים של הנכס לא בטוח שנוכל לשעבד אותו לשם לקיחת הלוואה.

למה כדאי לנו לקחת הלוואה לעסק שלנו?

לקיחת הלוואות לעסקים הפכו לדבר שבשגרה בשנים האחרונות. היום בשביל להקים עסק מצליח אנחנו חייבים מקורות מימון רבים. ללא מקורות מימון לעסק שלנו לא נוכל לפתח אותו ולא יהיו לנו אפשרויות צמיחה. כאשר אנחנו לוקחים הלוואה לעסק אנחנו יכולים לנצל אותה לשם פיתוח עסקי של המוצרים שלנו ושל העסק עצמו. אנחנו יכולים למשל להרחיב את שטח החנות או לשכור עובדים נוספים. אם גם אתם רוצים להרחיב את העסק שלכם ולפתח אותו כדאי לכם לפנות אלינו דרך "מקור אשראי לעסקים". אנו נשמח להציע לכם הצעה אטרקטיבית שתאפשר לכם לקדם את העסק שלכם ולפתח אותו במגוון דרכים ותחומים.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014