054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות עסקי אופנה

הכלכלה הישראלית נחשבת לכלכלה חזקה, והישראליים נחשבים לצרכנים טובים של מוצרי אופנה ישראליים ובינלאומיים. לכן, רשתות אופנה רבות פותחות סניפים בישראל, ואחת השיטות המקובלות היא: מתן זכיינות ליזם ישראלי מהתחום. היזם עצמו צריך להיות בעל ידע בעולם האופנה, ולהבין בנושאים כלכליים שונים, ביניהם: אופי מודל העסקי מול חברות אם, שער היורו  או המרת מטבעות זרים ועוד. כל זה לצד הבנה בהסכמים בינלאומיים מסחריים, ידע בניהול עסק ועוד.

ידע כלכלי הוא מפתח טוב להצלחה עסקית בעסק שמוקם, אבל, יש צורך הכרחי בליווי של עורך דין מקצועי שמתמחה בנושאים כלכליים, ובמיוחד, בנישה של זכיינות עם חברות ישראליות ובינלאומיות. היועץ המשפטי ידריך את לקוחו, ישיא עצות, יערוך הסכמים ויאשר חתימתם לאחר בדיקה משפטית שלהם. יש חשיבות גדולה לסעיפים שונים בהסכמים ואחד מהם, למשל, הוא מיקום הבירור המשפטי של תביעות במקרי הצורך, בישראל או במקום מושבה של החברה הזרה. כל אלו,  ואחרים, הם נושאים כבדי משקל שיכולים להביא להצלחת עסק של זכיינות או לכישלונו, במקרה הגרוע ביותר יכול הזכיין להפסיד כספי השקעה רבים.  

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014