054-4552788

בוניטה

בוניטה

רשת בוניטה הינה רשת אשר הוקמה כבר בשנת 1989 ע"י פרידה ונחמן ראובני והחל משנת 1998 החליטה החברה על שינוי של צורת העבודה והפכה לרשת קמעונאית.
בוניטה היא רשת של בוטיקים איכותית אשר מרכזת בתוכה את פעילות השיווק של בגדי הנשים BONITA ותת המותג Chikita Bonita . הרשת מונה כיום מעל ל -  25 סניפים אשר ממוקמים בקניונים מובילים ברחבי הארץ והיא אחת מבין 5 חברות האופנה המובילות ביותר בארץ.
רשת בוניטה הינה רשת בעלת מעמד מכובד מאוד בשוק האופנה הישראלי. רשת אשר פונה לקהל צעיר ומציעה מגוון רחב מאוד של בגדי נשים איכותיים ומגוון של אביזרי אפנה .

תנאי הזכיינות בוניטה -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 70-80 מ"ר אין קניונים / רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
3% 250,000 ש"ח בבעלות החברה / ללא קניה ללא הגבלה 100,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
100,000 ש"ח 3 חודשי שכ"ד 40%    

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014